Zbiórka Leczenie bezdomnego Tuptusia - zdjęcie główne

Leczenie bezdomnego Tuptusia

220 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


SOS - kaleki, bezdomny Tuptuś potrzebuje pomocy

Zrzutka powstała z myślą o ratowaniu psiego dzieciaka. Maluch żył razem z bezdomnymi. Nie wiemy dokładnie co mu się stało. Niedowład tylnych łapek, anemia i straszny stan zapalny. Postanowiłyśmy mu pomóc. Ciężko nam było patrzeć jak ten maluch cierpi. Został zabrany do lecznicy do Warszawy. Rokowania są bardzo ostrożne. Jedna łapka na pewno będzie do amputacji, o drugą walczymy. Niestety wiąże to się z ogromnymi kosztami. Pobyt doby szpitalnej w lecznicy to 150 zł + koszty badań. Nie damy rady opłacić tego same. Stąd ten apel o pomoc. Tuptuś przeszedł już tyle w swoim tak krótkim życiu. Nie pozwólmy, aby brak pieniędzy uniemożliwił mu normalne życie. Liczymy na Was kochani Zapraszamy na wydarzenie na fb gdzie są wstawiane wszystkie informacje i rozliczenia na bieżąco.

https://www.facebook.com/events/450047475341574/?ti=icl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Urszula Molenda - awatar

  Urszula Molenda

  12.05.2017
  12.05.2017

  Zdrowiej maleńki

 • Beata Żólkiewska - awatar

  Beata Żólkiewska

  09.05.2017
  09.05.2017

  Na dobry początek :)

220 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystyna Tarchala - awatar
Krystyna Tarchala
20
Urszula Molenda - awatar
Urszula Molenda
50
Mag Ol - awatar
Mag Ol
20
Izabela Słaba - awatar
Izabela Słaba
10
Beata Żólkiewska - awatar
Beata Żólkiewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij