Zbiórka Rehabilitacja, kuracja marihuaną - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja, kuracja marihuaną Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja, kuracja marihuaną - zdjęcie główne

Rehabilitacja, kuracja marihuaną

23 920 zł  z 33 500 zł (Cel)
Wpłaciło 221 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kowalska - awatar

Katarzyna Kowalska

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami Kaliny, zwanej też czasem "Żabą Rabą" ;) 

Kalinka ma 8 lat. Ma mózgowe porażenie dziecięce, porażenie spastyczne czterokończynowe i lekooporną epilepsję. Nie widzi, nie siedzi, nie chwyta, nie mówi. Uśmiecha się cudnie (jak widać), ale tylko wtedy, kiedy jej nie boli... A dokucza jej wiele - spastyka, skurcze, ciągły refluks, bóle brzucha.

Prawie trzy lata minęły od ostatniej zbiórki na fibrotomię i turnus rehabilitacyjny. To były niezapomniane emocje i niezwykłe szczęście zobaczyć jak złotówka do złotówki uzbierała się kwota 14000 zł. Zrobiliśmy fibrotomię, Kalina dzielnie ćwiczyła podczas pobytu na na turnusie w Zabajce. A nie było łatwo...

Jednak dziecięce porażenie mózgowe to taka cholera, która się nie cofnie. Kalina będzie walczyć całe życie. W tym roku dodatkowo dotknęła nas pandemia, co sprawiło, że wszystkie zajęcia rehabilitacyjne odbywają się prywatnie w domu, gdyż zarażenie Covidem19, po przebytych przez Kalkę zapaleniach płuc i jej odporności, mogłoby skończyć tragicznie. :(

Więc chuchamy na nią i dmuchamy, aby w jak największym stopniu uchronić ją przed tym wirusem.

Konto Kaliny w Fundacji "Zdążyć z pomocą" jest już puste. 1% już wyczerpaliśmy regulując zaległe płatności za rehabilitację :(  Musimy je zasilić, by kontynuować leczenie! Rehabilitacja i marihuana niezwykle pomaga Kalinie w walce ze spastyką, napadami i refluksem.

Obecnie 500 zł kosztuje 2 miesięczna kuracja marihuaną, co daje koszt roczny w wysokości 6000 zł.

Rehabilitacja to koszt ok 1600 zł miesięcznie, co przekłada się na koszt roczny w wysokości 19200 zł.

25 000 pozwoli nam zapewnić Kalinie rehabilitację i leczenie marihuaną na cały rok. W obecnej sytuacji...nie damy rady :( Bardzo liczymy na Waszą pomoc. Koszty leczenia, wózków, fotelików i innych sprzętów rehabilitacyjnych, zajęć rehabilitacji ruchowej, sensorycznej, logopedycznej są porażające a pomoc z Państwa niewielka. Nie damy sami rady. Ponownie prosimy o pomoc. Liczymy, że znów się uda!

A jeśli przyjdzie Wam się rozliczać:

Nr KRS 0000037904

Cel szczegółowy 25356 Kowalska Kalina


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kowalska - awatar

  Katarzyna Kowalska

  04.01.2021
  04.01.2021

  Kochani Znajomi i Nieznajomi!
  Niestety i nas dopadł Covid. Podupadliśmy trochę na zdrowiu i chyba przede wszystkim siłach...ale wracamy do siebie już 8 stycznia kończymy kwarantannę. Kalina była dzielna i zwalczyła dziada! A o nią baliśmy się najbardziej. Dziesiątki przebytych zapaleń płuc i choroby towarzyszące mogły wpłynąć na ciężki przebieg choroby....
  Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. Muszę zaznaczyć, że każdy gest z Waszej strony to nie tylko wsparcie finansowe ale i ogromna dawka sił do dalszej walki :)
  Jeszcze raz dziękujemy. W ramach drugiej zbiórki na rehabilitację i olej z marihuany na ten rok, zebraliśmy już 4465 zł. 46 osób zechciało nam pomóc. Zbieramy i walczymy dalej!

  Zdjęcie aktualizacji 60 931

Komentarze


 • Syla - awatar

  Syla

  05.01.2021
  05.01.2021

  Proszę wypróbować dietę ketogeniczną, bardzo pomaga przy padaczce lekoopornej, poprawia pracę mózgu (np. usuwa tzw. „Brain fog"). Mimo, że to dieta tłuszczowa pomaga również przy refluksie i IBS. Nadal można jeść słodycze i chleb, chociaż robione inaczej - przepisów jest bardzo dużo, m.in. Olalalchf.pl, na grupach facebookowych o diecie keto i ogólnie w polskim i zagranicznym internecie.

 • Emilia Gawryluk - awatar

  Emilia Gawryluk

  05.12.2020
  05.12.2020

  Mocy,sily i duzo promieni slonca,szczegolnie dla Żaby :) Wesolych Swiat kochani Śla kangury❤️😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2020
  04.12.2020

  🤞😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2018
  05.05.2018

  Gratuluję - udało się:)

 • Jadźka zamyka stawkę - awatar

  Jadźka zamyka stawkę

  04.05.2018
  04.05.2018

  Otworzyliśmy stawkę to i zamykamy ! I chcemy tylko jednego - spotykamy się pewnego dnia na własnych nogach! Trzymamy kciuki!

23 920 zł  z 33 500 zł (Cel)
Wpłaciło 221 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kowalska - awatar

Katarzyna Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 221

Św. Mikołaj H&M&Ł&L - awatar
Św. Mikołaj H&M&Ł&L
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Święty Mikołaj - awatar
Święty Mikołaj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 500
Norbert Grzelak - awatar
Norbert Grzelak
200
Martyna - awatar
Martyna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij