Zbiórka Kamilowe zdrowie  - zdjęcie główne

Kamilowe zdrowie

301 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Połowa serca na całe życie

Kamil urodził się z ciężką wadą serca pod postacią HLHS czyli serca jednokomorowego co potocznie oznacza, że ma tylko połowę serca. Ta połowa musi mu wystarczyć na całe życie. Jego serce nie pracuje prawidłowo i jest bardzo osłabione 5 zabiegach operacyjnych na sercu. W wyniku komplikacji podczas jednego z nich doszło do uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego, skutkiem którego jest lewostronny niedowład spastyczny.

Zdjęcie opisu zbiórki Kamilowe zdrowie

Jedna wada to za mało

Prócz wady serca Kamil urodził się również z wadą układu kostnego objawiającego się stopami końsko – szpotawymi.  Oprócz zabiegów kardiochirurgicznych przeszedł dwa zabiegi ortopedyczne, ale nadal potrzebuje intensywnego leczenia i rehabilitacji. Lewe kończyny górne i dolne są krótsze i cieńsze, nie ma przyrostu mięśni. Kamil mimo tylu przeciwności losu jest pogodnym i bardzo dzielnym chłopcem, który  bardzo chce być sprawny i dorównać swoim rówieśnikom dlatego codziennie wytrwale ćwiczy. Porażenie układu nerwowego spowodowało, że lewa strona ciała jest niesprawna. Najgorzej jest z funkcjonalnością lewej rączki dlatego teraz największym marzeniem Kamila jest, aby wyćwiczyć tak rączkę, aby w przyszłości mógł sam ze wszystkim sobie poradzić. Droga rehabilitacji jest ciężka i żmudna, wymaga wielu poświęceń.

Zdjęcie opisu zbiórki Kamilowe zdrowie

Turnus rehabilitacyjnuy może pomóc

Codzienna rehabilitacja to za mało. Najlepsze efekty  są widoczne po specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych, podczas których pod okiem terapeutów synek może ćwiczyć i usprawniać rękę. Wiem, że tam jest dla niego szansa. Szansa na lesze jutro, na lepsze życie. Powoli zaczyna już zapinać guziczki, jest to trudne ale jakoś daje radę. Bardzo chce być samodzielny.

Zdjęcie opisu zbiórki Kamilowe zdrowie

Dziękuję za każdą pomoc

Niestety koszt udziału w turnusie przekracza moje możliwości, a bardzo bym chciała aby syn był sprawny. Samotnie wychowuję Kamila i jego dwie młodsze siostry. 

Bardzo proszę o pomoc w zebraniu funduszy na pokrycie kosztów rocznej rehabilitacji i dwóch specjalistycznych turnusów. Na ten cel potrzeba 18 tysięcy złotych.  Bardzo prosimy o pomoc. Najlepszym podziękowaniem będzie uśmiech Kamila, który dzięki wszystkim dobroczyńcom będzie mógł być w przyszłości samodzielny.

Serdecznie dziękuję,

Mama Kamila

301 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Marcin - awatar
Marcin
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Marta - awatar
Marta
16
anka - awatar
anka
20
Andrzej - awatar
Andrzej
10
MARZANNA - awatar
MARZANNA
5
Anna - awatar
Anna
100
Piotr - awatar
Piotr
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij