Zbiórka Remont kapliczki - zdjęcie główne

Remont kapliczki

3 990 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanislaw Brzozowski - awatar

Stanislaw Brzozowski

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

bardzo proszę o finansowe wsparcie remontu zabytkowej kapliczki z roku 1937.

Kapliczka znajduje się na ul. Poligonowej w Lublinie - jest naszym wspólnym dobrem, wszyscy czujemy się za nią odpowiedzialni.

W każdy możliwy sposób staramy się uczestniczyć w jej odbudowie, angażując w to również nasze rodziny, bliskich i przyjaciół.

W związku z powyższym zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich wiernych, instytucji i przedsiębiorstw o każdą pomoc wspierającą inicjatywę remontu kapliczki.

Wsparcie będzie przeznaczone na konserwację i odrestaurowanie zabytku oraz uporządkowanie i zagospodarowanie jego otoczenia.

Wyrażam głęboką nadzieję, że moja prośba spotka się z zainteresowaniem i poparciem.

Z góry składam serdeczne „Bóg zapłać!”

Radny miasta Lublin 

Stanisław Brzozowski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stanislaw Brzozowski - awatar

  Stanislaw Brzozowski

  15.06.2022
  15.06.2022

  Szanowni Państwo darczyńcy,
  zapraszam serdecznie Państwa na mszę świętą polową pod kapliczką na Poligonowej, która będzie odprawiona w niedzielę 19 czerwca o godzinie 17:00. Do wielu osób do których mam kontakt wysłałem mejla lub smsa, ale nie do wszystkich mam kontakt.
  Stanisław Brzozowski

3 990 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stanislaw Brzozowski - awatar

Stanislaw Brzozowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta - awatar
Marta
100
Sławomir - awatar
Sławomir
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Rafał Prost - awatar
Rafał Prost
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij