KarakoRUN2022

27 058 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nikt jeszcze tego nie dokonał.

Szymon wierzy, że jego zmagania z tą trasa są nieporównywalne ze zmaganiami jakimi musza stawić czoła dzieciaki walczące z nowotworem.

We Wrześniu, miesiącu świadomości onkologii dziecięcej podejmie on samotną próbę przebiegnięcia ekstremalnej trasy przez trzy najwyższe łańcuchy górskie na świecie: Hindukusz, Karakorum i Himalaje w północnym Pakistanie. 

Wyprawa Szymona, rozpoczynająca się 15 września i trwająca ponad 22 dni, będzie pierwszą na świecie próbą pokonania trasy z Chitral przez Gilgit, Skardu aż do Naran – łącznie ponad 1,000 km. 

Trasa wyprawy, podzielona na 50 kilometrowe odcinki, rozciąga się przez majestatyczną krainę lodowców w Baltistan, szlakiem ze spektakularnym widokiem na K2 i Broad Peak nieopodal Skardu, w stronę Nanga Parbat słynną drogą Karakorum Highway, i przez przełęcz Batogah na wysokości ponad 4,000 metrów do Naran, gdzie przewidziany jest koniec wyprawy.

 

Celem tegorocznego biegu jest zebranie funduszy dla dzieci z chorobami nowotworowymi, podopiecznych Fundacji Herosi. 

Mikroskop śródoperacyjny, na zakup którego Szymon Makuch będzie zbierał środki w ramach KarakoRUN2022, poprawia jakość operacji i zapewnia dużą precyzję zabiegu, co w onkologii ma szczególne znaczenie ponieważ pozwala na dotarcie do nawet najmniejszych zmian i usunięcie ich z odpowiednim marginesem.

Koszt zakupu tego sprzętu wynosi około 500 000 zł


Nobody has done it yet.

Ultra-distance runner Szymon Makuch will make a lonely attempt to run an extreme route through the three highest mountain ranges in the world: Hindu Kush, Karakoram and the Himalayas in northern Pakistan. He believes that his fight against this trail is nowhere near as tough as the fight of a child battling cancer!

Szymon's expedition, which begins on September 15 and lasts more than 22 days, will be the world's first attempt to cover the route from Chitral through Gilgit, Skardu to Naran - over 1,000 km in total.

The route of the expedition, divided into 50 kilometers, stretches through the majestic glacier land of Baltistan, along a trail with spectacular views of K2 and Broad Peak near Skardu, towards Nanga Parbat by the famous Karakoram Highway, and over the Batogah Pass at an altitude of over 4,000 meters to Naran where the expedition is to end.

The aim of this year's run is to raise funds for children with cancer and those under the care of the Herosi Foundation.
 

The intraoperative microscope, for the purchase of which Szymon Makuch will collect funds under KarakoRUN2022, improves the quality of the operation and ensures high precision of the procedure, which is of particular importance in oncology because it allows you to reach even the smallest lesions and remove them with an appropriate margin.

The cost of purchasing this equipment is approximately PLN 500,000


This is our Pay Pal account number, if that's more convenient for you:


https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=5LVKZT6DX4X26

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Szymon Ciapała - awatar

  Szymon Ciapała

  05.11.2022
  05.11.2022

  Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli ze mną świętować. To był najpiękniejszy prezent urodzinowy - razem zebraliśmy sporą kwotę. Niech dzieciaki będą zdrowe !

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  19.10.2022
  19.10.2022

  Świetny projekt oraz jego realizacja. Doskonały przykład jak można łączyć swoją pasje z pożytecznym! Gratuluje i pozdrawiam!

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   20.10.2022
   20.10.2022

   dziekujemy!

 • Dawid - awatar

  Dawid

  09.10.2022
  09.10.2022

  Pomagamy ♥️

 • WMK.M - awatar

  WMK.M

  09.10.2022
  09.10.2022

  😉

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   09.10.2022
   09.10.2022

   dziękuję!

 • Natalia W. - awatar

  Natalia W.

  06.10.2022
  06.10.2022

  Go Herosi! Go Szymon! Go ALSAC/St. Jude Global Alliance!

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   07.10.2022
   07.10.2022

   thank You, Natalia! :)))

27 058 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 232

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szymon Ciapała - awatar
Szymon Ciapała
1 020
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota - awatar
Dorota
100
isza - awatar
isza
50
Irek - awatar
Irek
150
Aaaa - awatar
Aaaa
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij