KarakoRUN2022

27 058 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby

Nikt jeszcze tego nie dokonał.

Szymon wierzy, że jego zmagania z tą trasa są nieporównywalne ze zmaganiami jakimi musza stawić czoła dzieciaki walczące z nowotworem.

We Wrześniu, miesiącu świadomości onkologii dziecięcej podejmie on samotną próbę przebiegnięcia ekstremalnej trasy przez trzy najwyższe łańcuchy górskie na świecie: Hindukusz, Karakorum i Himalaje w północnym Pakistanie. 

Wyprawa Szymona, rozpoczynająca się 15 września i trwająca ponad 22 dni, będzie pierwszą na świecie próbą pokonania trasy z Chitral przez Gilgit, Skardu aż do Naran – łącznie ponad 1,000 km. 

Trasa wyprawy, podzielona na 50 kilometrowe odcinki, rozciąga się przez majestatyczną krainę lodowców w Baltistan, szlakiem ze spektakularnym widokiem na K2 i Broad Peak nieopodal Skardu, w stronę Nanga Parbat słynną drogą Karakorum Highway, i przez przełęcz Batogah na wysokości ponad 4,000 metrów do Naran, gdzie przewidziany jest koniec wyprawy.

 

Celem tegorocznego biegu jest zebranie funduszy dla dzieci z chorobami nowotworowymi, podopiecznych Fundacji Herosi. 

Mikroskop śródoperacyjny, na zakup którego Szymon Makuch będzie zbierał środki w ramach KarakoRUN2022, poprawia jakość operacji i zapewnia dużą precyzję zabiegu, co w onkologii ma szczególne znaczenie ponieważ pozwala na dotarcie do nawet najmniejszych zmian i usunięcie ich z odpowiednim marginesem.

Koszt zakupu tego sprzętu wynosi około 500 000 zł


Nobody has done it yet.

Ultra-distance runner Szymon Makuch will make a lonely attempt to run an extreme route through the three highest mountain ranges in the world: Hindu Kush, Karakoram and the Himalayas in northern Pakistan. He believes that his fight against this trail is nowhere near as tough as the fight of a child battling cancer!

Szymon's expedition, which begins on September 15 and lasts more than 22 days, will be the world's first attempt to cover the route from Chitral through Gilgit, Skardu to Naran - over 1,000 km in total.

The route of the expedition, divided into 50 kilometers, stretches through the majestic glacier land of Baltistan, along a trail with spectacular views of K2 and Broad Peak near Skardu, towards Nanga Parbat by the famous Karakoram Highway, and over the Batogah Pass at an altitude of over 4,000 meters to Naran where the expedition is to end.

The aim of this year's run is to raise funds for children with cancer and those under the care of the Herosi Foundation.
 

The intraoperative microscope, for the purchase of which Szymon Makuch will collect funds under KarakoRUN2022, improves the quality of the operation and ensures high precision of the procedure, which is of particular importance in oncology because it allows you to reach even the smallest lesions and remove them with an appropriate margin.

The cost of purchasing this equipment is approximately PLN 500,000


This is our Pay Pal account number, if that's more convenient for you:


https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=5LVKZT6DX4X26

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Szymon Ciapała - awatar

  Szymon Ciapała

  05.11.2022
  05.11.2022

  Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli ze mną świętować. To był najpiękniejszy prezent urodzinowy - razem zebraliśmy sporą kwotę. Niech dzieciaki będą zdrowe !

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  19.10.2022
  19.10.2022

  Świetny projekt oraz jego realizacja. Doskonały przykład jak można łączyć swoją pasje z pożytecznym! Gratuluje i pozdrawiam!

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   20.10.2022
   20.10.2022

   dziekujemy!

 • Dawid - awatar

  Dawid

  09.10.2022
  09.10.2022

  Pomagamy ♥️

 • WMK.M - awatar

  WMK.M

  09.10.2022
  09.10.2022

  😉

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   09.10.2022
   09.10.2022

   dziękuję!

 • Natalia W. - awatar

  Natalia W.

  06.10.2022
  06.10.2022

  Go Herosi! Go Szymon! Go ALSAC/St. Jude Global Alliance!

  • Fundacja Herosi - awatar

   Fundacja Herosi - Organizator zbiórki

   07.10.2022
   07.10.2022

   thank You, Natalia! :)))

27 058 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 232 osoby

Wpłaty: 232

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szymon Ciapała - awatar
Szymon Ciapała
1 020
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota - awatar
Dorota
100
isza - awatar
isza
50
Irek - awatar
Irek
150
Aaaa - awatar
Aaaa
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij