Zbiórka Człowiek karany za okazanie serc - miniaturka zdjęcia

Człowiek karany za okazanie serc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Człowiek karany za okazanie serc - zdjęcie główne

Człowiek karany za okazanie serc

14 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Suski - awatar

Marek Suski

Organizator zbiórki

OFICJALNA ZRZUTKA DLA MECHANIKA, KTÓRY ZA OKAZANIE LITOŚCI OSOBIE, KTÓRA DEMOLUJE JEGO CIĘŻKĄ PRACĘ I ZMUSZA DO ZMYWANIA "GRAFFITI" SMARKACZY, KTÓRZY ZA NIC MAJĄ SZKODY, KTÓRE WYRZĄDZAJĄ WIELU LUDZIOM I DROGIM SPRZĘTOM.

Nie mówiąc o tym, że był na tyle miłościwy, że pozwolił Panu zmazać te bochomazy, dostarczył mu kosztowny rozcieńczalnik oraz odzież, a nie wezwał policji. Jeden kompan zdołał wcześniej uciec, więc skoro zauważyli, że inteligent też czeka rozgląda się na dobrą okazję, żeby przeskoczyć płot - niech sobie sami czyszczą. Pracownicy nie stali obok tego człowieka. Teraz mechanik został już oficjalnie zrugany przez rzecznika oraz wszczęto wobec niego procedurę dyscyplinarną.

Moim zdaniem za taką postawę i okazanie dobrego "serca" człowiekowi, którzy są ich naturalnymi przeciwnikami - należy choć symbolicznie pokazać, że zachował się dobrze. A My jako społeczność  Na pewno byłoby mu miło :)

JA ZE SWOJEJ STRONY OBIECUJĘ, ŻE EWENTUALNĄ ZRZUTKĘ W OBECNOŚCI KAMERY I REAKCJI TEGO PANA - DOKONAM OSOBIŚCIE (jeśli będzie to kwota warta przejechania kilkuset kilometrów i załatwieniu sprawy w miejscu zamieszkania

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
14 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Suski - awatar

Marek Suski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marek Suski - awatar
Marek Suski
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij