Zbiórka Karina- pomóż nam odzyskać mamę - miniaturka zdjęcia

Karina- pomóż nam odzyskać mamę

Zbiórka Karina- pomóż nam odzyskać mamę - zdjęcie główne

Karina- pomóż nam odzyskać mamę

300 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Lilianna Bienioszek Plichta - awatar

Lilianna Bienioszek Plichta

Organizator zbiórki

Jeśli masz choć chwilę przeczytaj :

Karina jest 39-letnią kobietą , która w Listopadzie ubiegłego roku doznała dwustronnego udaru mózgu na skutek którego sparaliżowana została lewa strona ciała, powstał niedowład prawej strony, uszkodzony został również błędnik . Powodem udaru najprawdopodobniej była niewykryta, wrodzona wada serca.

Karina nie jest w stanie wykonać podstawowych czynności, nie potrafi samodzielnie jeść, karmiona jest specjalistyczną medyczną żywnością podawaną przez sondę. Po samym udarze nie była w stanie się w ogóle poruszyć dzięki codziennym rehabilitacją prawa ręka odzyskuje sprawność . Więc jest nadzieja, nadzieja, że będzie choć w minimalnym stopniu sprawna, że będzie mogła usiąść na wózku i samodzielnie wypić herbatę. A ma dla kogo bowiem Karina jest mamą dwóch córek 10-letniej Wiktorii i 4- miesięcznej Nadi, które sama wychowywała. Dziewczynki są pod opieką rodziny ale dobrze wiemy, że nikt nie jest w stanie zastąpić im mamy. Walczymy o to aby te mamę dla nich odzyskać i nawet jeżeli nigdy nie na co dzień to chociaż by w trudnych dla nich chwilach mogła przy nich być, porozmawiać, posiedzieć. Tu jednak pojawia się odwieczny problem - finanse . Jako rodzina nie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb Kariny, bardzo kosztownych rehabilitacji, specjalnej żywności czy całodobowej opieki. Więc zwracamy się z prośbą do wszystkich którzy mogą nam pomóc. Jeżeli już nie dla Kariny to dla jej córek które bardzo liczą na jej powrót do zdrowia i które to zrządzenie losu dotknęło równie mocno jak sama Karinę. A pomóc jest naprawdę łatwo gdyż Karinę pod swoją opiekę przygarnęła fundacja ,, Piastun- wyrównanie szans " , która zbiera dla niej 1% podatku . Można również przelać dowolną kwotę na konto fundacji nadając tytuł przelewu ,, Karina Bienioszek " bądź przez portal pomagam.pl . Jesteśmy świadomi, że potrzebujących jest naprawdę wiele ale może choć paru z was zdecyduje się pomóc właśnie nam. Za co bardzo dziękujemy w imieniu naszym, Kariny oraz jej wspaniałych dzieciaków .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
300 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Lilianna Bienioszek Plichta - awatar

Lilianna Bienioszek Plichta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Danuta - awatar
Danuta
100
Monika Grabara Szczypek - awatar
Monika Grabara Szczypek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anna Jurka - awatar
Anna Jurka
30
Arek Szeląg - awatar
Arek Szeląg
20
Elżbieta Soduś - awatar
Elżbieta Soduś
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij