Zbiórka Karina- pomóż nam odzyskać mamę - miniaturka zdjęcia

Karina- pomóż nam odzyskać mamę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Karina- pomóż nam odzyskać mamę - zdjęcie główne

Karina- pomóż nam odzyskać mamę

360 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lilianna Bienioszek Plichta - awatar

Lilianna Bienioszek Plichta

Organizator zbiórki

Jeśli masz choć chwilę przeczytaj :

Karina jest 39-letnią kobietą , która w Listopadzie ubiegłego roku doznała dwustronnego udaru mózgu na skutek którego sparaliżowana została lewa strona ciała, powstał niedowład prawej strony, uszkodzony został również błędnik . Powodem udaru najprawdopodobniej była niewykryta, wrodzona wada serca.

Karina nie jest w stanie wykonać podstawowych czynności, nie potrafi samodzielnie jeść, karmiona jest specjalistyczną medyczną żywnością podawaną przez sondę. Po samym udarze nie była w stanie się w ogóle poruszyć dzięki codziennym rehabilitacją prawa ręka odzyskuje sprawność . Więc jest nadzieja, nadzieja, że będzie choć w minimalnym stopniu sprawna, że będzie mogła usiąść na wózku i samodzielnie wypić herbatę. A ma dla kogo bowiem Karina jest mamą dwóch córek 10-letniej Wiktorii i 4- miesięcznej Nadi, które sama wychowywała. Dziewczynki są pod opieką rodziny ale dobrze wiemy, że nikt nie jest w stanie zastąpić im mamy. Walczymy o to aby te mamę dla nich odzyskać i nawet jeżeli nigdy nie na co dzień to chociaż by w trudnych dla nich chwilach mogła przy nich być, porozmawiać, posiedzieć. Tu jednak pojawia się odwieczny problem - finanse . Jako rodzina nie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb Kariny, bardzo kosztownych rehabilitacji, specjalnej żywności czy całodobowej opieki. Więc zwracamy się z prośbą do wszystkich którzy mogą nam pomóc. Jeżeli już nie dla Kariny to dla jej córek które bardzo liczą na jej powrót do zdrowia i które to zrządzenie losu dotknęło równie mocno jak sama Karinę. A pomóc jest naprawdę łatwo gdyż Karinę pod swoją opiekę przygarnęła fundacja ,, Piastun- wyrównanie szans " , która zbiera dla niej 1% podatku . Można również przelać dowolną kwotę na konto fundacji nadając tytuł przelewu ,, Karina Bienioszek " bądź przez portal pomagam.pl . Jesteśmy świadomi, że potrzebujących jest naprawdę wiele ale może choć paru z was zdecyduje się pomóc właśnie nam. Za co bardzo dziękujemy w imieniu naszym, Kariny oraz jej wspaniałych dzieciaków .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
360 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lilianna Bienioszek Plichta - awatar

Lilianna Bienioszek Plichta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Danuta - awatar
Danuta
100
Monika Grabara Szczypek - awatar
Monika Grabara Szczypek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anna Jurka - awatar
Anna Jurka
30
Arek Szeląg - awatar
Arek Szeląg
20
Elżbieta Soduś - awatar
Elżbieta Soduś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij