Zbiórka Kariotyp i inne badania - miniaturka zdjęcia

Kariotyp i inne badania

Zbiórka Kariotyp i inne badania - zdjęcie główne

Kariotyp i inne badania

46 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Hej! Nazywam się Oliwer i jestem siedemnastoletnim, transpłciowym chłopakiem. Za rok kończę osiemnaście lat i marzę o możliwie najszybszym, normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie, jako mężczyzna. Na codzień jestem raczej normalnym nastolatkiem, chodzę do szkoły, pasjonuje się muzyką, uwielbiam czytać książki.  Jednakże z roku na rok coraz bardziej odstaje od innych chłopaków w moim wieku. Żeby to zmienić, chciałbym rozpocząć terapię hormonalną. Niestety nie jestem w stanie samodzielnie uzbierać kwoty, na jaką opiewają wszystkie konieczne badania i wizyty u lekarzy, których potrzebuje, żeby dostać receptę na testosteron. Od rodziców nie mogę oczekiwać wsparcia pieniężnego, czy pomocy w rejestracji do lekarzy, ponieważ nie rozumieją mojego problemu i potrzeb.

Na szczęście wspiera mnie kochająca dziewczyna i podsunęła mi pomysł, żeby zwrócić się o pomoc do ludzi i wspólnie założyliśmy tę zbiórkę.

Żeby lekarz mógł wypisać receptę na testosteron to potrzebuje zrobić m.in. kariotyp który według internetu w moim mieście kosztuje od około 340 do nawet 700 złotych, a wizyta u odpowiedniego lekarza (seksuologa, endokrynologa) prawdopodobnie 200 złotych za wizytę (od znajomego słyszałem, że potrzebne są około trzy wizyty na start). Oczywiście nie chcę prosić o całą kwotę, ponieważ co najmniej część chciałbym zdobyć samodzielnie..

Mam nadzieję, że jeśli uda mi się uzbierać kwotę wyznaczoną w zbiórce, to przekonam rodziców do pomocy mi w rejestracji do lekarza i na badania, pokazując im, że są na świecie osoby, które chcą mi pomóc w drodze do czucia się lepiej ze sobą. A jeśli nie uda mi się do nich dotrzeć, to pomoże mi to wystartować z badaniami i wizytami odrazu po osiemnastce, kiedy będę już mógł samodzielnie się zarejestrować i decydować o sobie!

Z góry dziękuję każdemu, kto pomoże, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Postaram się na bieżąco aktualizować zbiórkę, relacjonując oraz dzieląc się ewentualnymi rozwiązaniami, o których się dowiedziałem. Peace.

P.S.: Jeśli ktoś z odwiedzających zbiórkę ma jakieś informacje na temat tańszych rozwiązań lub fajnych lekarz/przychodni, zapraszam do kontaktu. Interesują mnie instytucje we Wrocławiu lub w bliskiej odległości.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
46 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Damian Wójcik - awatar
Damian Wójcik
6
Daniel - awatar
Daniel
4
Aidan - awatar
Aidan
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij