Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Hej! Nazywam się Oliwer i jestem siedemnastoletnim, transpłciowym chłopakiem. Za rok kończę osiemnaście lat i marzę o możliwie najszybszym, normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie, jako mężczyzna. Niestety nie jestem prawdopodobnie w stanie samodzielnie uzbierać kwoty, jaką potrzebuję na wszystkie potrzebne badania i wizyty u lekarzy.               Rodzice nie rozumieją tego i nie chcą pomóc mi w zarejestrowaniu do lekarza, czy wspomóc mnie pieniężnie.
Na szczęście wspiera mnie kochająca dziewczyna i podsunęła mi pomysł, żeby zwrócić się o pomoc do ludzi i pomogła mi założyć zbiórkę.
Kariotyp kosztuje najmniej 337 złotych, pełna morfologia krwi i badanie moczu- koło 20 złotych , a wizyta u odpowiedniego lekarza (seksuologa, endokrynologa) prawdopodobnie 200 złotych za wizytę (potrzebne około trzy wizyty). Nie chcę prosić o całą kwotę, ponieważ część chciałbym zdobyć samodzielnie. Liczę także, że jeśli uda mi się uzbierać kwotę wyznaczoną na zbiórkę, to przekonam rodziców do pomocy mi w rejestracji do lekarza i na badania, pokazując im, że są na świecie osoby, które chcą mi pomóc w drodze do czucia się ze sobą lepiej. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij