Zbiórka Kariotyp i inne badania - zdjęcie główne

Kariotyp i inne badania

46 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Hej! Nazywam się Oliwer i jestem siedemnastoletnim, transpłciowym chłopakiem. Za rok kończę osiemnaście lat i marzę o możliwie najszybszym, normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie, jako mężczyzna. Na codzień jestem raczej normalnym nastolatkiem, chodzę do szkoły, pasjonuje się muzyką, uwielbiam czytać książki.  Jednakże z roku na rok coraz bardziej odstaje od innych chłopaków w moim wieku. Żeby to zmienić, chciałbym rozpocząć terapię hormonalną. Niestety nie jestem w stanie samodzielnie uzbierać kwoty, na jaką opiewają wszystkie konieczne badania i wizyty u lekarzy, których potrzebuje, żeby dostać receptę na testosteron. Od rodziców nie mogę oczekiwać wsparcia pieniężnego, czy pomocy w rejestracji do lekarzy, ponieważ nie rozumieją mojego problemu i potrzeb.

Na szczęście wspiera mnie kochająca dziewczyna i podsunęła mi pomysł, żeby zwrócić się o pomoc do ludzi i wspólnie założyliśmy tę zbiórkę.

Żeby lekarz mógł wypisać receptę na testosteron to potrzebuje zrobić m.in. kariotyp który według internetu w moim mieście kosztuje od około 340 do nawet 700 złotych, a wizyta u odpowiedniego lekarza (seksuologa, endokrynologa) prawdopodobnie 200 złotych za wizytę (od znajomego słyszałem, że potrzebne są około trzy wizyty na start). Oczywiście nie chcę prosić o całą kwotę, ponieważ co najmniej część chciałbym zdobyć samodzielnie..

Mam nadzieję, że jeśli uda mi się uzbierać kwotę wyznaczoną w zbiórce, to przekonam rodziców do pomocy mi w rejestracji do lekarza i na badania, pokazując im, że są na świecie osoby, które chcą mi pomóc w drodze do czucia się lepiej ze sobą. A jeśli nie uda mi się do nich dotrzeć, to pomoże mi to wystartować z badaniami i wizytami odrazu po osiemnastce, kiedy będę już mógł samodzielnie się zarejestrować i decydować o sobie!

Z góry dziękuję każdemu, kto pomoże, ma to dla mnie ogromne znaczenie. Postaram się na bieżąco aktualizować zbiórkę, relacjonując oraz dzieląc się ewentualnymi rozwiązaniami, o których się dowiedziałem. Peace.

P.S.: Jeśli ktoś z odwiedzających zbiórkę ma jakieś informacje na temat tańszych rozwiązań lub fajnych lekarz/przychodni, zapraszam do kontaktu. Interesują mnie instytucje we Wrocławiu lub w bliskiej odległości.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
46 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Klaudia Chorążewska - awatar

Klaudia Chorążewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Damian Wójcik - awatar
Damian Wójcik
6
Daniel - awatar
Daniel
4
Aidan - awatar
Aidan
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij