Zbiórka Nakarm z nami kocie brzuszki - zdjęcie główne

Nakarm z nami kocie brzuszki

1 490 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Od lat pod naszą opieką znajduje się ponad 300 kotów wolno żyjących. W różnych zakątkach Warszawy i okolic. Od lat wspieramy podopiecznych społecznych opiekunów kotów - tak jak potrafimy najlepiej: karmą, leczeniem, kastracją czy transportem. Większość z nich to osoby starsze, często schorowane czy samotne. Często nasza pomoc to pomoc także dla tych wyjątkowych, cichych bohaterów. Wśród nich znamy i takich, którzy potrafili sobie nie wykupić lekarstw, po to by móc kupić kilka puszek karmy. Tacy są. Taka jest też Pani Ela z warszawskiej Pragi. Warto obejrzeć nasz reportaż (poniżej), poświęcić 10 minut by poznać ją i jej podopiecznych. Pani Ela i jej koty, to tylko część tych, do których trafi karma, którą planujemy kupić Dzięki niniejszej zbiórce.

Wszystkim darczyńcom z całego serca BARDZO DZIĘKUJEMY.

Celem tej zbiórki jest zebranie środków na zakup całej palety dobrej jakości suchej karmy dla kotów (640kg) bezpośrednio od producenta. Zakup ten pozwoli na przetrwanie naszych podopiecznych (w tym będących pod opieką opiekunów społecznych) aż do lipca bieżącego roku, czyli przez najbliższe 4 miesiące. 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.19
  16.04.19

  Szyszka

 • Koza Grażyna - awatar

  Koza Grażyna

  15.04.19
  15.04.19

  ❤️🐐

1 490 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

Hanna - awatar
Hanna
10
Iza Trojanowska - awatar
Iza Trojanowska
50
Jadwiga Wiśniowska - awatar
Jadwiga Wiśniowska
20
Kasia Morawska - awatar
Kasia Morawska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta - awatar
Elżbieta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnaB - awatar
AnaB
20
Iza Turlejska - awatar
Iza Turlejska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij