Zbiórka UŚK-Uratujmy Świetną Karoline - miniaturka zdjęcia

UŚK-Uratujmy Świetną Karoline Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka UŚK-Uratujmy Świetną Karoline - zdjęcie główne

UŚK-Uratujmy Świetną Karoline

3 281 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kosiańska - awatar

Karolina Kosiańska

Organizator zbiórki

BŁAGAM pomóżcie 

U Karoliny wykryto  bardzo rzadką chorobę neurologiczną układu nerwowego.
Choroba zasadnicza:G31.9-Choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego,nieokreślone(atrofia korowo-podkorowa).Choroba powoduje duże następstwa w rozwoju.

Karolina zaczyna zapominać czynności dnia codziennego(przeczytany tekst książki wymazuje pamięć świeża.

Ma duże problemy z koordynacją ruchową nóg i rąk(wypada wszystko z rąk) i problem z chodzeniem.

Mowa dyzartyczna,  to oznacza, że wargi ust nie współpracują z wymową,  a także zanik nerwu wzroku 50%.
Choroba podstępna, która atakuje niektóre obszary mózgu odpowiedzialne za te czynniki.

Wygrywałam olimpiady przedmiotowe i teologiczne. Dziś sprawia jej problem spędzenia 15 minut przed komputerem. Nie potrafi skupić myśli. Proces chorobowy postępuje.

Lekarze pilnie wskazują na przeprowadzenie badań genetycznych  całego genomu układu nerwowego, które pomoże zdiagnozować podstępną chorobę i umożliwi wdrożenie leczenia ratującego moje życie.

Badanie WES przeznaczone jest dla wszystkich osób z objawami klinicznymi, których przyczyny do tej pory nie określono lub podejrzewa się, że leży ona w genach.Test sprawdza nawet najrzadsze mutacje w genach, które mogą skutkować rozwojem danej choroby - wykorzystywana metoda to Sekwencjonowanie Nowej Generacji (NGS). 

Jest to bardzo kosztowne badanie od którego zależy moje dalsze życie. 

Prosi  Karolina Kosiańska

Pamiętajcie dobro powraca! 

Każda złotówka się liczy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 281 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kosiańska - awatar

Karolina Kosiańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wiktoria - awatar
Wiktoria
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dawid - awatar
Dawid
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij