Zbiórka UŚK-Uratujmy Świetną Karoline - miniaturka zdjęcia

UŚK-Uratujmy Świetną Karoline Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka UŚK-Uratujmy Świetną Karoline - zdjęcie główne

UŚK-Uratujmy Świetną Karoline

3 281 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kosiańska - awatar

Karolina Kosiańska

Organizator zbiórki

BŁAGAM pomóżcie 

U Karoliny wykryto  bardzo rzadką chorobę neurologiczną układu nerwowego.
Choroba zasadnicza:G31.9-Choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego,nieokreślone(atrofia korowo-podkorowa).Choroba powoduje duże następstwa w rozwoju.

Karolina zaczyna zapominać czynności dnia codziennego(przeczytany tekst książki wymazuje pamięć świeża.

Ma duże problemy z koordynacją ruchową nóg i rąk(wypada wszystko z rąk) i problem z chodzeniem.

Mowa dyzartyczna,  to oznacza, że wargi ust nie współpracują z wymową,  a także zanik nerwu wzroku 50%.
Choroba podstępna, która atakuje niektóre obszary mózgu odpowiedzialne za te czynniki.

Wygrywałam olimpiady przedmiotowe i teologiczne. Dziś sprawia jej problem spędzenia 15 minut przed komputerem. Nie potrafi skupić myśli. Proces chorobowy postępuje.

Lekarze pilnie wskazują na przeprowadzenie badań genetycznych  całego genomu układu nerwowego, które pomoże zdiagnozować podstępną chorobę i umożliwi wdrożenie leczenia ratującego moje życie.

Badanie WES przeznaczone jest dla wszystkich osób z objawami klinicznymi, których przyczyny do tej pory nie określono lub podejrzewa się, że leży ona w genach.Test sprawdza nawet najrzadsze mutacje w genach, które mogą skutkować rozwojem danej choroby - wykorzystywana metoda to Sekwencjonowanie Nowej Generacji (NGS). 

Jest to bardzo kosztowne badanie od którego zależy moje dalsze życie. 

Prosi  Karolina Kosiańska

Pamiętajcie dobro powraca! 

Każda złotówka się liczy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 281 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kosiańska - awatar

Karolina Kosiańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wiktoria - awatar
Wiktoria
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dawid - awatar
Dawid
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij