Zbiórka Leczenie i dalsza diagnoza. - zdjęcie główne

Leczenie i dalsza diagnoza.

121 003 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 049 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Jankowska - awatar

Karolina Jankowska

Organizator zbiórki

Dzień dobry. Mam na imię Karolina i mam 39 lat. Jestem szczęśliwą żoną i mamą cudownych dzieci - Tosi lat 9 i Adasia lat 6.Od urodzenia choruję na nieuleczalną, genetyczną chorobę - nerwiakowłokniakowaość typu 1 (NF1). U około 50% chorujących na NF1 w przyszłości może dojść do zachorowania na mięsaka . Jest to złośliwy nowotwór nerwów obwodowych. Tak też się wydarzyło w moim przypadku... 

2 Lata temu w kwietniu, otrzymałam diagnozę: nowotwór złośliwy- mięsak uda lewego. Nie dochodziła do mnie ta informacja i mimo wiedzy na temat skutków mojej choroby, był to dla mnie szok. Trzeba było szybko działać gdyż guz miał już około 10cm. Postanowiłam podjąć leczenie w Centrum Onkologii w Warszawie, gdzie znajduje się  Klinika Leczenia Mięsaków Tkanek Miękkich.  Tam właśnie odbyłam trzy cykle chemioterapii oraz pięciodniową radioterapię, którą zniosłam bardzo źle, gdyż pojawił się bolesny odczyn popromienny... W lipcu 2019r przeszłam operację. Guza udało się wyciąć w całości, omijając nerw kulszowa. Przez radioterapię rana pooperacyjna  bardzo długo się goiła. Chodziłam długo o kuli i moja sprawność do tej pory nie wróciła w 100%. W maju zeszłego roku wróciłam do mojej ukochanej pracy. Badania kontrolne nie wskazywały nic niepokojącego...aż do czerwca tego roku. 

W swoje 39 urodziny, a dokładnie 4 czerwca doczytałam wynik tomografii komputerowej płuc, który  informował o zmianie litej w płucu lewym... Znów szybka konsultacja w Instytucie w Warszawie i decyzja o wycięciu guza gdyż całe szczęście był resekcyjny. Powrót do sprawności był długi i zmagałam się z ogromnym bólem. Pomogły mi i nadal pomagają, olejki CBD, a te dobrej jakości kosztują około 1000zł. Badanie histopatologiczne guza wykazało , iż był to przerzut mięsaka.. Wykonałam ponownie tomografię, którą wykazała kolejne zmiany w płucach i jamie brzusznej. 

W związku z chorobą i moim stanem zdrowia musiałam zrezygnować z pracy. Czekam na badanie PET CT, które wykaże jakiego typu są to zmiany... Jestem przerażona tym co może się dalej wydarzyć, tym że prawdopodobnie będę musiała znowu przechodzić przez kolejne cykle chemioterapii i operację, że moje dzieci mogą zostać bez mamy.. Bardzo proszę o pomoc finansową na dalszą diagnozę, prywatne wizyty u specjalistów, koszty podróży do Warszawy oraz olejki CBD i inne witaminy i lekarstwa wspomagające powrót do zdrowia i sprawności..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Jankowska - awatar

  Karolina Jankowska

  29.03.2023
  29.03.2023

  Witajcie ❤
  Dostałam w końcu informację z Warszawy. Otóż dostałam się do grupy z dakarbazyną i tym lekiem badanym. Zaczynam w najbliższy poniedziałek. Muszę być nirstety już w niedzielę wieczorem gdyż o 8.00 powinnam być już na pobraniu krwi... Zostanę do piątku jak wszystko pójdzie dobrze. Pobyt w Warszawie wiąże się z kosztami gdyż szpital nie zapewnia na ten czas pobytu.
  Trzymajcie kciuki aby to zadziałało.
  Pozdrawiam Was serdecznie ❤

Komentarze


 • OKO_ - awatar

  OKO_

  15.02.2023
  15.02.2023

  Zdrówka 🌹

 • Janet Traumfrau - awatar

  Janet Traumfrau

  20.01.2023
  20.01.2023

  Karola w tym miesiącu tylko tyle mogę. Mam nadzieję, że trafisz wreszcie na odpowiednią instytucję/placówkę i otrzymasz konkretne wsparcie i leczenie. Jestem obok, choć tylko duchowo, ale jestem <3

  • Karolina Jankowska - awatar

   Karolina Jankowska - Organizator zbiórki

   21.01.2023
   21.01.2023

   Dziękuję Ci bardzo Żanetka, ale Ty też masz swoją zbiorkę... Dziękuję za dobre słowo i wpłatę ❤

 • OKO_ - awatar

  OKO_

  05.11.2022
  05.11.2022

  Trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2022
  27.09.2022

  Jesteśmy z Tobą całym sercem dzielna wojowniczko, wygrasz :)

  • Karolina Jankowska - awatar

   Karolina Jankowska - Organizator zbiórki

   27.09.2022
   27.09.2022

   Dziękuję bardzo za dobresłowa i wsparcie ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2022
  25.09.2022

  Dużo zdrówka!

  • Karolina Jankowska - awatar

   Karolina Jankowska - Organizator zbiórki

   25.09.2022
   25.09.2022

   Bardzo dziękuję 😊

121 003 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 049 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Jankowska - awatar

Karolina Jankowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 049

Wiola - awatar
Wiola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klub Ucho - akcja koszulek 24.03.2023 r. - awatar
Klub Ucho - akcja koszulek 24.03.2023 r.
700
Klub Ucho - akcja koszulek 24.03.2023 r. - awatar
Klub Ucho - akcja koszulek 24.03.2023 r.
20
Adrian z sroniska światło i cienie - awatar
Adrian z sroniska światło i cienie
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Karolina - awatar
Karolina
1
Roza Nasilowska - awatar
Roza Nasilowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij