Zbiórka Proszę o pomoc w walce z kolanem - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc w walce z kolanem

Zbiórka Proszę o pomoc w walce z kolanem - zdjęcie główne

Proszę o pomoc w walce z kolanem

141 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Karol Siemieniewski - awatar

Karol Siemieniewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Karol Siemieniewski i mam 36 lat  jak większość ludzi byłem normalnym chłopakiem, który uwielbiał sport i cieszył się radością życia. Niestety , podczas gry w piłkę doznałem bardzo ciężkiego urazu kolana. W 2014 roku przeszedłem operację kolana po , której było bardzo dużo komplikacji. Od tego czasu jestem po 8 operacji kolana i nie ma żadnej poprawy stanu zdrowia ,mimo iż przechodzę rehabilitację, codziennie zmagam się z potwornym bólem kolana ,który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie , stan zdrowia z dnia na dzień pogarsza się. Po konsultacjach u wielu specjalistów nikt nie wie jak pomóc. Jedyną chęć pomocy zadeklarowali lekarze z kliniki sportowej w Poznaniu. Wymagam bardzo skomplikowanej operacji przeszczepienia chrząstki stawowej z zastosowaniem membrany kolagenowej, przeszczepienia łękotki ( allograft) od dawcy i rekonstrukcji rewizyjnej więzadła krzyżowego przedniego. Jest to jedyna nadzieja na uratowanie kolana przed endoprotezą. Niestety leczenie w klinice nie jest refundowane przez NFZ i jest bardzo kosztowne. Moim marzeniem jest znowu normalnie chodzić , pozbyć się bólu z którym zmagam się każdego dnia. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w leczeniu ,proszę o jakiekolwiek wsparcie w odzyskaniu sprawności. Każda najmniejsza Wasza pomoc , każda złotówka ma dla mnie ogromne znaczenie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję wszystkim darczyńcom z Całego Serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
141 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Karol Siemieniewski - awatar

Karol Siemieniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Kamm - awatar
Marek Kamm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij