Zbiórka Proszę o pomoc w walce z kolanem - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc w walce z kolanem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę o pomoc w walce z kolanem - zdjęcie główne

Proszę o pomoc w walce z kolanem

141 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Siemieniewski - awatar

Karol Siemieniewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Karol Siemieniewski i mam 36 lat  jak większość ludzi byłem normalnym chłopakiem, który uwielbiał sport i cieszył się radością życia. Niestety , podczas gry w piłkę doznałem bardzo ciężkiego urazu kolana. W 2014 roku przeszedłem operację kolana po , której było bardzo dużo komplikacji. Od tego czasu jestem po 8 operacji kolana i nie ma żadnej poprawy stanu zdrowia ,mimo iż przechodzę rehabilitację, codziennie zmagam się z potwornym bólem kolana ,który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie , stan zdrowia z dnia na dzień pogarsza się. Po konsultacjach u wielu specjalistów nikt nie wie jak pomóc. Jedyną chęć pomocy zadeklarowali lekarze z kliniki sportowej w Poznaniu. Wymagam bardzo skomplikowanej operacji przeszczepienia chrząstki stawowej z zastosowaniem membrany kolagenowej, przeszczepienia łękotki ( allograft) od dawcy i rekonstrukcji rewizyjnej więzadła krzyżowego przedniego. Jest to jedyna nadzieja na uratowanie kolana przed endoprotezą. Niestety leczenie w klinice nie jest refundowane przez NFZ i jest bardzo kosztowne. Moim marzeniem jest znowu normalnie chodzić , pozbyć się bólu z którym zmagam się każdego dnia. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w leczeniu ,proszę o jakiekolwiek wsparcie w odzyskaniu sprawności. Każda najmniejsza Wasza pomoc , każda złotówka ma dla mnie ogromne znaczenie. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję wszystkim darczyńcom z Całego Serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
141 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Siemieniewski - awatar

Karol Siemieniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Kamm - awatar
Marek Kamm
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij