Zbiórka Mama Zuzi potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Mama Zuzi potrzebuje pomocy

Zbiórka Mama Zuzi potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Mama Zuzi potrzebuje pomocy

34 029 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 768 osób
Wpłać teraz
 
Radosław Kozioł - awatar

Radosław Kozioł

Organizator zbiórki

Kochani,

w imieniu najbliższych i całej rodziny Kasi, zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc finansową na jej leczenie, opiekę oraz rehabilitację, która pomoże w jak najszybszym powrocie do zdrowia.  

Dzień 13 lipca 2018r. na zawsze zmienił Kasi życie i całej naszej rodziny. Kasia trafiła w stanie krytycznym do szpitala, przez 3 tygodnie będąc na OIOMie walczyła o każdą minutę życia, każdy jej dzień był walką o przetrwanie.

W wyniku obrażeń i licznych złamań których doznała podczas wypadku samochodowego stan zagrażał jej życiu i przebywała w śpiączce farmakologicznej przez 3 tygodnie, na szczęście jest już przytomna.  

Jest mamą dwuletniej dziewczynki - Zuzi, którą obecnie opiekuje się najbliższa rodzina. Mała tęskni za mamą i liczymy, że jak najszybciej uda się nam zwrócić jej matczyną miłość.

Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej i prosi o pomoc. Pieniądze przeznaczone będą na podstawowe środki higieniczne, dojazdy do szpitala (około 70km w jedną stronę), łóżko ortopedyczne, następnie na wizyty lekarskie (u neurologa i ortopedy), leki oraz rehabilitację. Wszystko niesie za sobą ogromne wydatki.


Z góry z całego serca dziękujemy wszystkim za wsparcie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Radosław Kozioł - awatar

  Radosław Kozioł

  05.10.18
  05.10.18

  Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które dotychczas wsparły akcję pomocy dla Kasi w "POMAGAM.PL". Gromadzone środki dają nam możliwość codziennej rehabilitacji oraz zasięgania opinii najlepszych specjalistów, pozwalają nam także zapewnić Kasi profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju i osiągnięcia maksimum samodzielności. W pomoc zaangażowało się naprawdę dużo osób, które wspierają nas finansowo. Nie możemy również zapomnieć o wsparciu najbliższej rodziny, przyjaciół, znajomych i osób indywidualnych. Ze strony mediów Panu - Przemkowi Bohonos za wpisy oraz udostępnianie wpisów o pomocy, Fundacji MODRAK oraz Panu Arturowi Robakowskiemu - którzy wypromowali akcję pomocy dla Kasi w filmikach zapraszając do wspierania mojej poszkodowanej siostry - Kasi. Podziękowania należą się również pani sołtys Elżbiecie Czynsz za duże zaangażowanie. Bardzo dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka to dla Kasi szansa na odzyskanie sprawności.

  Zdjęcie aktualizacji 20 417

Komentarze


 • Tomasz Sobczyk - awatar

  Tomasz Sobczyk

  30.06.19
  30.06.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.19
  15.03.19

  Zdrówka i siły do walki

 • Przyjaciel - awatar

  Przyjaciel

  13.01.19
  13.01.19

  Jesteśmy z Tobą!:)

 • Ewela i Marcin - awatar

  Ewela i Marcin

  04.01.19
  04.01.19

  Zdrowiej kochana❤

  • Radosław Kozioł - awatar

   Radosław Kozioł - Organizator zbiórki

   04.01.19
   04.01.19

   Dziękujemy 😍😊

 • Przyjaciel - awatar

  Przyjaciel

  01.01.19
  01.01.19

  Wracaj szybko do zdrowia!

34 029 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 768 osób
Wpłać teraz
 
Radosław Kozioł - awatar

Radosław Kozioł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 768

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dużo zdrówka - awatar
Dużo zdrówka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominik Romanowski - awatar
Dominik Romanowski
20
Małgorzata Biernat - awatar
Małgorzata Biernat
50
Damian - awatar
Damian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij