Zbiórka Rehabilitacja Kasi po udarze móz - zdjęcie główne

Rehabilitacja Kasi po udarze móz

56 883 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 843 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusława Kądziołka - awatar

Bogusława Kądziołka

Organizator zbiórki

Kasia to 9-letnia dziewczynka, uczennica  I klasy szkoły podstawowej i muzycznej w klasie skrzypiec.

Uwielbiała czytać książki, jeździć na nartach i łyżwach, pływać, uczęszczała na lekcje rysunku w galerii. Lubiła przyrodę i zwierzęta, zwłaszcza swoją kotkę.

W maju 2019 roku u Kasi doszło do rozległego udaru krwotocznego mózgu. Po zabiegu neurochirurgicznym Kasia jest w śpiączce mózgowej i jest sparaliżowana czterokończynowo.

Do września 2019 przebywała na OIOM, gdzie założono tracheostomię i PEG. Przewieziono wtedy Kasię do Kliniki BUDZIK w Warszawie, w której przebywa do dnia dzisiejszego. Córka miała bardzo duży ubytek czaszki, której rekonstrukcja była możliwa dopiero po 9 miesiącach. Wymagała kolejnego otwarcia główki.

Obecnie Kasia jest intensywnie rehabilitowana przez fizjoterapeutów, neurologopedę i psychologa. Personel Kliniki BUDZIK na czele z Dyrektorem robi wszystko, co możliwe, by Kasia mogła odzyskać pełną sprawność fizyczną.

Wierzę, że nasza Kasia da radę, a my razem z Nią.

Kasia ma swój pierwszy sukces - w maju 2020 usunięta została rurka tracheostomijna po prawie roku. Jest to ogromny postęp, wcześniej niemożliwy do osiągnięcia.

Oddycha samodzielnie.

Nasz czas w BUDZIKU kończy się we wrześniu tego roku. Po zakończeniu rehabilitacji w Klinice, nasza córka będzie wymagała bardzo kosztownej specjalistycznej rehabilitacji i leczenia. Jako Rodzice wierzymy w powrót Kasi do pełnego zdrowia fizycznego, umysłowego i psychicznego. Prosimy o modlitwę.

Dziękujemy za każdą pomoc, nawet najmniejszą, udzieloną naszej córce, bo liczy się dobre serce.

Wierzymy, że nadejdzie czas, kiedy słowa podziękowania wypowie samodzielnie Kasia.

O aktualnym Jej stanie będziemy tu informować Państwa na bieżąco.

Dziękuję Państwu za obecność przy Nas, za każdą, nawet najmniejszą pomoc finansową bardzo dziękujemy.

Po 19-miesięcznym pobycie w szpitalu, nareszcie jesteśmy w domu. Kasia w dalszym ciągu jest w śpiączce mózgowej, sparaliżowana 4-kończynowo. Teraz rozpoczynamy intensywną walkę o Kasię, o Jej możliwie jak najlepszy powrót do zdrowia. W tym celu rozpoczynamy intensywną rehabilitację w warunkach domowych. Dzięki Waszej pomocy był możliwy zakup: pionizatora, wózka inwalidzkiego i wielu innych sprzętów, które Kasia musi mieć w domu. Klinika Budzik jest jedynym w Polsce miejscem, gdzie pobyt jest refundowany przez NFZ. Po tym okresie każdy ośrodek jest już pełnopłatny. Koszt to ok. 30 tysięcy miesięcznie, dlatego najmniejsza Państwa pomoc ma wielkie znaczenie. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcemy Państwu złożyć życzenia. Zdrowych, pogodnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, przy pachnącej choince. Życzymy, byście byli tak szczęśliwi, jak My, mając Kasię w te święta przy wspólnym wigilijnym stole. Może w tym roku nie zagra Nam jeszcze na skrzypcach, ale kto wie co przyniesie 2021 rok ;) Cuda się zdarzają!

                                Rodzice Kasi


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bogusława Kądziołka - awatar

  Bogusława Kądziołka

  11.06.21
  11.06.21

  Witam Was Wszystkich gorąco. Na samym początku, bardzo dziękuję w imieniu Kasi za Wasze serce, które okazujecie. Jak wiecie, Kasia śpi już ponad dwa lata. Jest to ciężki czas dla mnie, jako mamy. Czas wakacji i radości, a Kasia ćwiczy z rehabilitantami, z Panią Pauliną, Natalią i z Panem Michałem. Jesteśmy im wdzięczni za ich ciężką pracę. Dzięki Państwa pomocy zakupiliśmy Cyber-Oko, to urządzenie, które być może ułatwi nam kontakt z Kasią, która na obecną chwilę może tylko mrugać oczkami. Mam nadzieję, że usłyszę kiedyś słowa: ,,Mamo, wróciłam" ...

  Zdjęcie aktualizacji 69 728

Komentarze


 • Darek - awatar

  Darek

  18.06.21
  18.06.21

  Trzymam kciuki.

 • ANNA WOŹNIAK - awatar

  ANNA WOŹNIAK

  10.06.21
  10.06.21

  Dużo siły, cierpliwości, powrotu do zdrowia i Bożej opieki.

 • Hanna - awatar

  Hanna

  10.06.21
  10.06.21

  Duchu Święty, udziel Kasi i rodzinie potrzebnych łask i obdarz ich zdrowiem!

 • Julka - awatar

  Julka

  09.06.21
  09.06.21

  Zdrówka kochana dziewczynko!💕🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.21
  09.06.21

  Jezu ufam Tobie!

56 883 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 843 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusława Kądziołka - awatar

Bogusława Kądziołka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 843

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arleta - awatar
Arleta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Darek - awatar
Darek
20
Anna Miśko - awatar
Anna Miśko
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij