Zbiórka www.katolicki.walbrzych.pl - zdjęcie główne

www.katolicki.walbrzych.pl

3 060 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogdan Zajusz - awatar

Bogdan Zajusz

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo.

Od kilku lat prowadzimy portal www.katolicki.walbrzych.pl . Jego utrzymanie (domena, hosting, produkcja filmów) wymaga nakładów finansowych. Dzięki dotychczasowej pomocy udało nam się przetrwać kilka miesięcy i wykonać wiele materiałów filmowych. Filmy są oglądane przez dziesiątki (teraz już setki) tysięcy osób. 

Sytuacja jest taka, że bez Państwa stałej pomocy w niedługiej perspektywie nie będziemy mogli wykonać nowych filmów, ani prowadzić dalej portalu. 

Tę zbiórkę utworzyliśmy jako drugą (z łatwiejszą do zapamiętania domeną) i z nadzieją o osobach, które mogłyby wspierać nas regularnie, bo tylko tak można byłoby przetrwać dłużej.

Wyobraźmy sobie, że gdyby chociaż co druga osoba oglądająca bezpłatny film na youtube, ofiarowała jedną złotówkę, to moglibyśmy wkrótce rozwinąć i ubogacić strony katolicki.walbrzych.pl w niewyobrażalny sposób. Moglibyśmy nakręcić niesamowite filmy z ludźmi i o miejscach, które interesują rzesze widzów. Moglibyśmy być tam, gdzie warto, aby zobaczyli to inni. 

Cały świat za naszym pośrednictwem ogląda już rekolekcje z udziałem ks. Michała Olszewskiego, ks. Dominika Chmielewskiego, ostatnio ks. Johna Bashobory.

Spełniły się (częściowo) nasze marzenia o umieszczeniu na naszych stronach rekolekcji z o. Adamem Szustakiem.

Mamy nadzieję, że uda się wykonać następne wartościowe  przedsięwzięcia filmowe i medialne.

Dlatego prosimy o pomoc w utrzymaniu jedynego w Wałbrzychu katolickiego portalu internetowego o zasięgu globalnym.

Ponadto w Wałbrzychu w dzielnicy Konradów jest budowany kościół parafialny. Część z zebranych tutaj środków przeznaczymy na wsparcie tego dzieła.

Każdy Darczyńca otrzyma od nas (e-mailem) drobny upominek.

Chcielibyśmy się Państwu przedstawić. Beata i Bogdan Zajusz, prowadzący ten portal oraz realizujący materiały filmowe. Zdjęcie poniżej zostało wykonane dla "Gościa Niedzielnego" (edycja Świdnicka nr 49/2017), któremu mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu.

Dziękujemy za pomoc. Wspierajmy Polskie media !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 060 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogdan Zajusz - awatar

Bogdan Zajusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Roman Grabowski - awatar
Roman Grabowski
50
Rafał Witek - awatar
Rafał Witek
100
Sebastian Sobotka - awatar
Sebastian Sobotka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij