Zbiórka Ukończenie kawiarni w Hospicjum - zdjęcie główne

Ukończenie kawiarni w Hospicjum

4 920 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Idzik - awatar

Kacper Idzik

Organizator zbiórki

Dokończmy urządzanie kawiarenki hospicyjnej!

Od ponad dwudziestu lat działamy w służbie drugiemu człowiekowi pomagając mu w terminalnym etapie choroby. Staramy się, by nasze miechowskie hospicjum było jak najbardziej przyjaznym, domowym miejscem. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej i duchowej. Dla chorych bardzo cenne są spotkania, ludzie i to wszystko, co odróżnia jeden dzień od drugiego. Dlatego pojawił się pomysł stworzenia hospicyjnej kawiarenki „Dwa serca”, ponieważ będą spotykać się w niej zawsze dwa serca: cierpiącego i jego rodziny; cierpiącego i przyjaciół; cierpiącego i wolontariuszy. To będzie miejsce, gdzie każdy poczuje zapach kawy ,z przyjemnością usiądzie z filiżanką herbaty, a zbudowaną atmosferę wypełnią rozmowy o tym, co dla nas ważne. Niech będzie to miejsce szczególne. Te kilka metrów kwadratowych ma zbliżać a nic tak w życiu nie łączy jak stół, jak wspólne historie czy wspólne milczenie.

Zapraszamy ludzi o dobrych i wrażliwych sercach do tworzenia wspólnie z nami Kawiarenki „Dwa serca” – od serca dla serca.

Od kilku tygodni prowadzimy zbiórkę wyposażenia do tej kafejki za pośrednictwem grupy na Facebooku(https://www.facebook.com/groups/267896094262452/).Odbiór akcji jest bardzo pozytywny, zbieramy rzeczy, które mają niezwykłą wartość, historię a przede wszystkich podarowane są od ludzi o wielkich sercach, którzy chcą zostawić część siebie w naszej kawiarence. Niestety barierą, by skończyć dzieło okazały się pieniądze... Restauracja niektórych mebli, zakup farb, tapet, elementów wykończeniowych oraz wymarzonego patefonu – to koszty z jakimi musimy się zmierzyć. Koszt to około 4500 złotych. Tyle dzieli nas od upragnionej kawiarenki hospicyjnej. Wierzymy, że dzięki Wam ta kwota nie będzie żadną trudnością.

Czasu nie posiadamy zbyt wiele, bo prace wykończeniowe w kawiarence są zaplanowane na połowę sierpnia. Mamy chęci, zapał, ludzi do pracy, brakuje tylko trochę środków finansowych. Wierzymy, że znajdą się osoby, które wpłacą choćby najmniejszą kwotę, z przekonaniem, że to miejsce będzie pozwalało naszym pacjentom cieszyć się chwilą! Czas ucieka, sprawmy by był on prawdziwym darem Miłości.

Tworzymy miejsce cudów, miejsce spotkań, przestrzeń inną niż wszystkie! 

Dołącz do tworzenia tego wyjątkowego dzieła!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.07.2020
    22.07.2020

    ;)

4 920 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Idzik - awatar

Kacper Idzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał Z. - awatar
Michał Z.
50
Teresa Kaczor - awatar
Teresa Kaczor
50
Ewa Staśto - awatar
Ewa Staśto
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
:) <3 - awatar
:) <3
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
850
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wiktoria Stolarska - awatar
Wiktoria Stolarska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij