Zbiórka Ukończenie kawiarni w Hospicjum - miniaturka zdjęcia

Ukończenie kawiarni w Hospicjum Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ukończenie kawiarni w Hospicjum - zdjęcie główne

Ukończenie kawiarni w Hospicjum

4 920 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Idzik - awatar

Kacper Idzik

Organizator zbiórki

Dokończmy urządzanie kawiarenki hospicyjnej!

Od ponad dwudziestu lat działamy w służbie drugiemu człowiekowi pomagając mu w terminalnym etapie choroby. Staramy się, by nasze miechowskie hospicjum było jak najbardziej przyjaznym, domowym miejscem. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej i duchowej. Dla chorych bardzo cenne są spotkania, ludzie i to wszystko, co odróżnia jeden dzień od drugiego. Dlatego pojawił się pomysł stworzenia hospicyjnej kawiarenki „Dwa serca”, ponieważ będą spotykać się w niej zawsze dwa serca: cierpiącego i jego rodziny; cierpiącego i przyjaciół; cierpiącego i wolontariuszy. To będzie miejsce, gdzie każdy poczuje zapach kawy ,z przyjemnością usiądzie z filiżanką herbaty, a zbudowaną atmosferę wypełnią rozmowy o tym, co dla nas ważne. Niech będzie to miejsce szczególne. Te kilka metrów kwadratowych ma zbliżać a nic tak w życiu nie łączy jak stół, jak wspólne historie czy wspólne milczenie.

Zapraszamy ludzi o dobrych i wrażliwych sercach do tworzenia wspólnie z nami Kawiarenki „Dwa serca” – od serca dla serca.

Od kilku tygodni prowadzimy zbiórkę wyposażenia do tej kafejki za pośrednictwem grupy na Facebooku(https://www.facebook.com/groups/267896094262452/).Odbiór akcji jest bardzo pozytywny, zbieramy rzeczy, które mają niezwykłą wartość, historię a przede wszystkich podarowane są od ludzi o wielkich sercach, którzy chcą zostawić część siebie w naszej kawiarence. Niestety barierą, by skończyć dzieło okazały się pieniądze... Restauracja niektórych mebli, zakup farb, tapet, elementów wykończeniowych oraz wymarzonego patefonu – to koszty z jakimi musimy się zmierzyć. Koszt to około 4500 złotych. Tyle dzieli nas od upragnionej kawiarenki hospicyjnej. Wierzymy, że dzięki Wam ta kwota nie będzie żadną trudnością.

Czasu nie posiadamy zbyt wiele, bo prace wykończeniowe w kawiarence są zaplanowane na połowę sierpnia. Mamy chęci, zapał, ludzi do pracy, brakuje tylko trochę środków finansowych. Wierzymy, że znajdą się osoby, które wpłacą choćby najmniejszą kwotę, z przekonaniem, że to miejsce będzie pozwalało naszym pacjentom cieszyć się chwilą! Czas ucieka, sprawmy by był on prawdziwym darem Miłości.

Tworzymy miejsce cudów, miejsce spotkań, przestrzeń inną niż wszystkie! 

Dołącz do tworzenia tego wyjątkowego dzieła!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.07.2020
    22.07.2020

    ;)

4 920 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Idzik - awatar

Kacper Idzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał Z. - awatar
Michał Z.
50
Teresa Kaczor - awatar
Teresa Kaczor
50
Ewa Staśto - awatar
Ewa Staśto
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
:) <3 - awatar
:) <3
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
850
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wiktoria Stolarska - awatar
Wiktoria Stolarska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij