Zbiórka Na lepsza przyszłość - zdjęcie główne

Na lepsza przyszłość

50 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kazimiera Ogorzały - awatar

Kazimiera Ogorzały

Organizator zbiórki

Witajcie jestem Kazia ,zbieram pieniądze na odbudowanie mojego rodzinnego domu.Dom został spalony poprzez wybuch butli gazowej , a my nie mamy na to funduszy.Chcę odbudować dom aby moja mama poczuła się bezpiecznie.Tam przeżyła swoje najpiękniejsze lata i wychowała dzieci.Wierzę w wasze dobre serca.Odbudowanie domu  bardzo wiele dla mnie znaczy,Mój tata remontował go własnymi siłami ale niestety nie żyje a nam jest trudno samemu odbudować dom.Moja mama jest bardzo dobrą kobietą o  dużym sercu ,zawsze starała  się pomagać innym.

Ze  spalonego domu udało mi się odzyskać tylko zdjęcia, które są jedyną pamiątką.

Kochani chce pomóc mamie aby mogła godnie przeżyć swoją starość bo na to zasługuje,kocham ją i chcę dla niej najlepiej.

Wiem że na Świecie jest dużo ludzi o dobrych sercach .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kazimiera Ogorzały - awatar

  Kazimiera Ogorzały

  20.01.2019
  20.01.2019

  Mam nadzieję ze uda mi się.

  Zdjęcie aktualizacji 24 661

50 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kazimiera Ogorzały - awatar

Kazimiera Ogorzały

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij