Zbiórka Pomóżcie uratować nam tatusia - zdjęcie główne

Pomóżcie uratować nam tatusia

189 944 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 763 osoby
Wpłać teraz
 
Izabela Selburska - awatar

Izabela Selburska

Organizator zbiórki

Pilnie potrzebujemy pomocy

Moi drodzy kilka słów o tym z czym się teraz borykamy.

W dniu 18.01 byliśmy na konsultacji medycznej w klinice hematologii i transplantologii w Gdańsku. Podczas wizyty przedstawiono nam całą procedurę przeszczepu oraz szansę Kamila na to żeby być zdrowym. Kamil ma bardzo "unikatowy" układ genów i znalezienie bliźniaka genetycznego niespokrewnionego jest bardzo trudne. Szansę na całkowite wyzdrowienie po przeszczepie sięgają powyżej 50 %wiec walczymy. Niestety bez przeszczepu nie mamy nawet 1% złudzeń na życie. Przebadana była siostra Kamila, która okazała się 50% zgodna. Jednak dalsze badania wykazały że wytworzyła przeciwciała, które po prostu zabiłby Kamila. Wczoraj tj. 20.01 byliśmy w Gdańsku na kolejnych badaniach zgodności z tatą Kamila który jest naszą jedyna szansą. 25.01 otrzymaliśmy informację z kliniki, że na tym etapie badań tata Kamila może być dawca. Dodatkowo przy rozpoczęciu procedury przeszczepowej Kamil będzie musiał przyjmować lek - letermovir w profilaktyce CMV. Lek ten jest nierefundowany a koszt miesięcznej kuracji to 50tys. zł. Będzie go musiał przyjmować przynajmniej 4 miesiące. Po przeszczepie będą czekać nas cotygodniowe wyjazdy do kliniki w celu kontroli plus jeszcze leki które będzie Kamil musiał przyjmować.  W sumie zbierają się ogromne koszty który nie jesteśmy w stanie już sami dźwignąć. Prosimy wszystkich o wielkich serduszkach o pomoc. 

Każda wpłata czy uczestnictwo w licytacjach ma dla nas ogromne znaczenie. Oprócz choroby kolejnym naszym przeciwnikiem jest czas i on niestety nie ma litości... Mamy go niewiele. Planowany termin przeszczepu to marzec. Do tego czasu musimy mieć zebraną całą kwotę.


Trzymajcie za Nas kciuki

Justyna i Kamil


3 września 2020 r. życie mojej siostry wywróciło się do góry nogami. Ok. godz. 23 otrzymałam telefon: Kamil ma białaczkę bądź chłoniaka. Nie mogłam w to uwierzyć… ale jak to Kamil?! I tu zaczyna się walka o lepsze jutro dla całej rodziny.

Justyna i Kamil są szczęśliwym małżeństwem od 2012r. Mają dwóch wspaniałych urwisów- Zuzię i Marcela. W ostatnim czasie Kamil pracował zza granicą, by zapewnić jak najlepszy byt swojej rodzinie. Tuż przed urodzinami swojej córki dopadło go gorsze samopoczucie oraz przeziębienie. Zza granicą  był badany pod kątem covida oraz  grypy. W dniu urodzin Zuzi wrócił do Polski i usłyszał wstępną diagnozę-  białaczka bądź chłoniak. 4 września diagnoza się potwierdziła. Obecnie znajduję się w szpitalu w Toruniu na drugim cyklu chemioterapii. Przed nami długa droga do całkowitego wyleczenia i powrotu do normalnego życia.

 Każdy z nas może dorzucić swoją „cegiełke”, aby pomóc im w tej trudnej sytuacji. Dojazdy do szpitala, leki oraz w najbliższych miesiącach przeszczep pochłoną wiele pieniędzy. Pamiętajmy, dobro powraca. Dajmy szanse na lepsze życie dla ich dzieci, które jeszcze bardziej potrzebują mamy, a teraz ona jest jedynym żywicielem rodziny. Niech Zuzi dzień jej urodzin przestanie kojarzyć się ze "złym" dniem choroby taty, a Marcelowi pozwoli mieć marzenia o wspólnych wyprawach z tatą. Przed nimi wiele bitew, ale cel jest jeden wygrać wojnę- wojnę o życie i zdrowie Kamila.   Pomagajmy!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Selburska - awatar

  Izabela Selburska

  01.02.21
  01.02.21

  Klika słów co u nas. Obecnie Kamil przebywa w Szpitalu Specjalistycznym w Toruniu.

Komentarze


 • Monika Gębicka - awatar

  Monika Gębicka

  08.03.21
  08.03.21

  Wpłacone za zegarek

 • Przemysław Radecki - awatar

  Przemysław Radecki

  07.03.21
  07.03.21

  Gitara basowa

 • Kamil Olczak - awatar

  Kamil Olczak

  28.02.21
  28.02.21

  Wpłata od Hans Eits Holandia

 • Jagoda Mykietyszyn - awatar

  Jagoda Mykietyszyn

  27.02.21
  27.02.21

  Naszyjnik

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.21
  27.02.21

  Beata Buras za licytacje skarpet.

189 944 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 763 osoby
Wpłać teraz
 
Izabela Selburska - awatar

Izabela Selburska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 763

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Gębicka - awatar
Monika Gębicka
15
Izabela Selburska kloczyki - awatar
Izabela Selburska kloczyki
10
Szczepaniak Natalia batony - awatar
Szczepaniak Natalia batony
20
Monika Tancula za batony - awatar
Monika Tancula za batony
15
Kaska Bdg za batony - awatar
Kaska Bdg za batony
10
Emil szachy :) - awatar
Emil szachy :)
60
Stroik wielkanocny - awatar
Stroik wielkanocny
30
Broszka, kotek - awatar
Broszka, kotek
20
Zawieszka, liść - awatar
Zawieszka, liść
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij