Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - miniaturka zdjęcia

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - zdjęcie główne

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL"

341 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

"ZŁOMBOL"jest akcją charytatywną. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana w 100% na zakup dóbr oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka.

Uczestnicy udostępniają darczyńcom powierzchnię reklamową na swoich pojazdach, w których podejmują się wyprawy w ustalone miejsce. W tym roku trasa "ZŁOMBOL" wynosi około 4tys km (Katowice,Czechy, Niemcy, Francja, Hiszpania ) 


Warunkiem uczestnictwa w "ZŁOMBOL" jest  zebranie od sponsorów na rzecz domów dziecka kwoty 1500 zł. Oczywiście każdy datek będzie mile widziany. W zamian oferujemy miejsce reklamowe na naszej "Żółtej Strzale"Fiacie 126p z 1976r. Każdego kto doda coś od siebie prosze o kontakt ze mną gdyż bedzie ta osoba wymieniona na naszym samochodzie jako sponsor.


Dlaczego warto pomóc akurat nam?


Wraz z moją  Narzeczoną bierzemy ślub w czerwcu i planujemy by ten wyjazd miał charakter naszej podróży poślubnej. Chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym organizując niezapomnianą wycieczkę i przy okazji pomagając najmłodszym, którzy tej pomocy potrzebują


Link do "ZŁOMBOL"http://zlombol.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Aga & Michał - awatar

    Aga & Michał

    18.08.2017
    18.08.2017

    Powodzenia! :)

341 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Madzia i Tomek - awatar
Madzia i Tomek
50
Dziadki Saganowie powodzenia! - awatar
Dziadki Saganowie powodzenia!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dziadki Skrzypki powodzenia - awatar
Dziadki Skrzypki powodzenia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Walczak - awatar
Krzysztof Walczak
5
Aga & Michał - awatar
Aga & Michał
99
Głodna - awatar
Głodna
10
Tatiana - awatar
Tatiana
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij