Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - miniaturka zdjęcia

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - zdjęcie główne

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL"

341 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

"ZŁOMBOL"jest akcją charytatywną. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana w 100% na zakup dóbr oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka.

Uczestnicy udostępniają darczyńcom powierzchnię reklamową na swoich pojazdach, w których podejmują się wyprawy w ustalone miejsce. W tym roku trasa "ZŁOMBOL" wynosi około 4tys km (Katowice,Czechy, Niemcy, Francja, Hiszpania ) 


Warunkiem uczestnictwa w "ZŁOMBOL" jest  zebranie od sponsorów na rzecz domów dziecka kwoty 1500 zł. Oczywiście każdy datek będzie mile widziany. W zamian oferujemy miejsce reklamowe na naszej "Żółtej Strzale"Fiacie 126p z 1976r. Każdego kto doda coś od siebie prosze o kontakt ze mną gdyż bedzie ta osoba wymieniona na naszym samochodzie jako sponsor.


Dlaczego warto pomóc akurat nam?


Wraz z moją  Narzeczoną bierzemy ślub w czerwcu i planujemy by ten wyjazd miał charakter naszej podróży poślubnej. Chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym organizując niezapomnianą wycieczkę i przy okazji pomagając najmłodszym, którzy tej pomocy potrzebują


Link do "ZŁOMBOL"http://zlombol.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aga & Michał - awatar

    Aga & Michał

    18.08.2017
    18.08.2017

    Powodzenia! :)

341 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Madzia i Tomek - awatar
Madzia i Tomek
50
Dziadki Saganowie powodzenia! - awatar
Dziadki Saganowie powodzenia!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dziadki Skrzypki powodzenia - awatar
Dziadki Skrzypki powodzenia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Walczak - awatar
Krzysztof Walczak
5
Aga & Michał - awatar
Aga & Michał
99
Głodna - awatar
Głodna
10
Tatiana - awatar
Tatiana
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij