Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - miniaturka zdjęcia

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL"

Zbiórka Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL" - zdjęcie główne

Maluchem do Hiszpanii "ZŁOMBOL"

341 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

"ZŁOMBOL"jest akcją charytatywną. Celem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie wykorzystana w 100% na zakup dóbr oraz wycieczek dla dzieci z domów dziecka.

Uczestnicy udostępniają darczyńcom powierzchnię reklamową na swoich pojazdach, w których podejmują się wyprawy w ustalone miejsce. W tym roku trasa "ZŁOMBOL" wynosi około 4tys km (Katowice,Czechy, Niemcy, Francja, Hiszpania ) 


Warunkiem uczestnictwa w "ZŁOMBOL" jest  zebranie od sponsorów na rzecz domów dziecka kwoty 1500 zł. Oczywiście każdy datek będzie mile widziany. W zamian oferujemy miejsce reklamowe na naszej "Żółtej Strzale"Fiacie 126p z 1976r. Każdego kto doda coś od siebie prosze o kontakt ze mną gdyż bedzie ta osoba wymieniona na naszym samochodzie jako sponsor.


Dlaczego warto pomóc akurat nam?


Wraz z moją  Narzeczoną bierzemy ślub w czerwcu i planujemy by ten wyjazd miał charakter naszej podróży poślubnej. Chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym organizując niezapomnianą wycieczkę i przy okazji pomagając najmłodszym, którzy tej pomocy potrzebują


Link do "ZŁOMBOL"http://zlombol.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aga & Michał - awatar

    Aga & Michał

    18.08.17
    18.08.17

    Powodzenia! :)

341 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Skrzypczyk - awatar

Wojciech Skrzypczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Madzia i Tomek - awatar
Madzia i Tomek
50
Dziadki Saganowie powodzenia! - awatar
Dziadki Saganowie powodzenia!
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dziadki Skrzypki powodzenia - awatar
Dziadki Skrzypki powodzenia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Walczak - awatar
Krzysztof Walczak
5
Aga & Michał - awatar
Aga & Michał
99
Głodna - awatar
Głodna
10
Tatiana - awatar
Tatiana
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij