Zbiórka Aniela Jurkiewicz - zdjęcie główne

Aniela Jurkiewicz

65 577 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 918 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Jurkiewicz - awatar

Krzysztof Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami  Anielki,  która do  08 grudnia 2023 roku była radosną, kochająca taniec i śpiew 14 letnią  dziewczyną. Tamtego dnia wszystko się zmieniło.  Aniela uległa ciężkiemu wypadkowi. Mnóstwo urazów wewnętrznych, kręgosłupa, nogi, głowy. Pomóc uzyskana od całego zespoły medycznego szpitala błyskawiczne przybycie karetki, straży pożarnej dały nam szansę na walkę o życie córki. Ponad 23 dni śpiączki,  podłączone rurki, rury, maski, maszyny które oddychały za córkę. Nieopisana pomóc od rodziny, przyjaciół,  znajomych z pracy.  Dzięki temu w dniu 01.01.2024 roku przeniesiono nas na oddział Neurochirurgii w ICZMP w Łodzi. Nasza córka  jest uwięziona we własnym ciel. Niedowład czterokończynowy rąk  i nóg.  Wtedy rozpoczęliśmy walkę o powrót do zdrowia. Probujemy zebrać  pieniądze na rehabilitację Anielki.  Powrót do zdrowia będzie trudny. Turnus kosztuje 25 tysiecy zł, inne formy leczenia to ogromne kwoty. Cały koszt tej walkę może wynieść sumy wielokrotnie wyższe.  Nie znajdujemy słów podziękowania za  dotychczasowe wsparcie.  Wielkie DZIĘKUJĘ to za mało. Prosimy o wsparcie finansowe i duchowe. 

Wdzięczna Anielka  i rodzice.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Jurkiewicz - awatar

  Krzysztof Jurkiewicz

  20.01.2024
  20.01.2024

  Historia Anielki - cud oczami przyjaciół Jej rodziny.

  8 grudnia 2023r. Anielka doznała urazów wielonarządowych, podczas zdarzenie, którego nie miała prawa przeżyć.

  Dziewczynka trafiła na OIOM w ICZMP w Łodzi, gdzie przeszła operacje, które trwały do rana następnego dnia.

  CUD PIERWSZY: ANIELA ŻYJE.

  Na OIOM- ie, pod opieką wspaniałego zespołu medycznego przebywała do 31 grudnia.

  Po okresie śpiączki farmakologicznej dwukrotne próby przejścia ma własny oddech są bezskuteczne. Dalsze rokowania, co do stanu jej zdrowia są złe. Zmiany w mózgu będą miały poważne konsekwencje.

  CUD DRUGI: ANIELA ODDYCHA SAMODZIELNIE. STAN INTELEKTUALNY JAK PRZED WYPADKIEM.

  Ogromnemu zaangażowaniu niezwykle profesjonalnych i oddanych lekarzy towarzyszy „modlitewny szturm do nieba” w intencji Anieli.

  CUD TRZECI: MODLĄ SIĘ NAWET NIEWIERZĄCY.

  Monika, mama Anielki nie raz usłyszała, cyt. „Wie Pani, że nie wierzę, ale teraz modlę się dla Pani”.

  Pobyt w szpitalu kończy się. Aniela jest całkowicie zależna od opieki innych. Jest osobą leżącą, ma czterokończynowy niedowład.

  CUD CZWARTY:

  Kontrolne badania rezonansowe mózgu i kręgosłupa pokazują, że wszystkie ZMIANY POURAZOWE COFAJĄ SIĘ.

  CUD PIĄTY ? Nadal na niego czekamy.

  Nie ma nic gorszego dla rodziców niż świadomość, że są realne szanse pomocy, a są, ale nie ma na nie funduszy.

  Stąd ogromna prośba o wsparcie finansowe na rehabilitację Anieli.

  Dziękujemy za to, co z dobroci serca przekazaliście Państwo do tej pory, z prośbą o kontynuację zbiórki.

  Przyjaciele Moniki i Krzysztofa, rodziców Anieli  Taka tragedia nie powinna się zdarzyć nikomu, ani w tej kochającej się rodzinie, ani w żadnej innej (ku refleksji tych, których Aniela, w ostatnich miesiącach, spotkała na drodze swojego życia – również tych dorosłych).

  Zdjęcie aktualizacji 136 570

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2024
  02.02.2024

  Wytrwałości! Będzie dobrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.2024
  30.01.2024

  Anielka, walcz , Dziewczyno!!!

 • Magdalena Kaźmierczak - awatar

  Magdalena Kaźmierczak

  29.01.2024
  29.01.2024

  Składamy wyrazy głębokiej wdzięczności i podziękowanie Kadrze Kierowniczej oraz Panu Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Łodzi za okazane wsparcie i wielkie serce. Dziękujemy.

 • Marcin Wilke - awatar

  Marcin Wilke

  28.01.2024
  28.01.2024

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2024
  16.01.2024

  Zdrowiej dziecko, dasz radę.

65 577 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 918 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Jurkiewicz - awatar

Krzysztof Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 918

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof Firaza - awatar
Krzysztof Firaza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Agnieszka - awatar
Agnieszka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij