Zbiórka Aniela Jurkiewicz - zdjęcie główne

Aniela Jurkiewicz

74 947 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 040 osób
Krzysztof Jurkiewicz - awatar

Krzysztof Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami  Anielki,  która do  08 grudnia 2023 roku była radosną, kochająca taniec i śpiew 14 letnią  dziewczyną. Tamtego dnia wszystko się zmieniło.  Aniela uległa ciężkiemu wypadkowi. Mnóstwo urazów wewnętrznych, kręgosłupa, nogi, głowy. Pomóc uzyskana od całego zespoły medycznego szpitala błyskawiczne przybycie karetki, straży pożarnej dały nam szansę na walkę o życie córki. Ponad 23 dni śpiączki,  podłączone rurki, rury, maski, maszyny które oddychały za córkę. Nieopisana pomóc od rodziny, przyjaciół,  znajomych z pracy.  Dzięki temu w dniu 01.01.2024 roku przeniesiono nas na oddział Neurochirurgii w ICZMP w Łodzi. Nasza córka  jest uwięziona we własnym ciel. Niedowład czterokończynowy rąk  i nóg.  Wtedy rozpoczęliśmy walkę o powrót do zdrowia. Probujemy zebrać  pieniądze na rehabilitację Anielki.  Powrót do zdrowia będzie trudny. Turnus kosztuje 25 tysiecy zł, inne formy leczenia to ogromne kwoty. Cały koszt tej walkę może wynieść sumy wielokrotnie wyższe.  Nie znajdujemy słów podziękowania za  dotychczasowe wsparcie.  Wielkie DZIĘKUJĘ to za mało. Prosimy o wsparcie finansowe i duchowe. 

Wdzięczna Anielka  i rodzice.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Jurkiewicz - awatar

  Krzysztof Jurkiewicz

  19.05.2024
  19.05.2024

  Witamy Wszystkich. W kilku słowach chcieliśmy podziękować za Waszą pomoc oraz przekazać informację o stanie zdrowia Anielki. Bardzo dziękujemy za każdą otrzymaną pomoc i wsparcie. Gdyby nie Państwa działania Aniela nie doszłaby do miejsca w którym się znajduje. Córka codziennie ciężko pracuje na powrotem do pełnej sprawności. Efekty są widoczne,a wszystko zmierza w coraz lepszym kierunku. Jeszcze raz dziękujemy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2024
  21.05.2024

  Dużo sił ,zdrowia i radości ! Bożej opieki w drodze do celu! Piękna z Ciebie dziewczyna

 • Czechowska - awatar

  Czechowska

  19.04.2024
  19.04.2024

  Wytrwałości <3

 • LiRiB - awatar

  LiRiB

  24.03.2024
  24.03.2024

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i kolejnych cudów, które są teraz Anieli potrzebne :) "Trzynastka" wspiera !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2024
  02.02.2024

  Wytrwałości! Będzie dobrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.01.2024
  30.01.2024

  Anielka, walcz , Dziewczyno!!!

74 947 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 040 osób
Krzysztof Jurkiewicz - awatar

Krzysztof Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 040

Justyna-zatyczki - awatar
Justyna-zatyczki
30
Justyna-kolorowanka - awatar
Justyna-kolorowanka
10
Katarzyna Lisowska - awatar
Katarzyna Lisowska
35
Tusia Gotuje - awatar
Tusia Gotuje
40
Naszyjnik - awatar
Naszyjnik
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna-naszyjniki - awatar
Justyna-naszyjniki
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij