
Witam .Zbiórka jest na leczenie tego oto kotka .Przygarnęliśmy go parę miesięcy temu .Niestety ma koci katar i wymaga leczenia .Na te chwile nie mam finansów by pójść z nim do weterynarza, a nie chcemy go oddawać.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!