Zbiórka Rehabilitacja po chorobie - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja po chorobie

Zbiórka Rehabilitacja po chorobie - zdjęcie główne

Rehabilitacja po chorobie

8 380 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać teraz
 
Lukasz Cichała - awatar

Lukasz Cichała

Organizator zbiórki

Jestem bratem Sebastiana .Sebastian przed chorobą był wesołym fajnym chłopakiem .Zachorował na ostre zapalenie trzustki. W tej chwili leży w szpitalu pod respiratorem i walczy o życie .Wszyscy jesteśmy dobrej myśli że wygra tą walkę i wróci do nas.Prosimy wszystkich o wsparcie dla niego .Pieniądze będą potrzebne dla niego na rehabilitacje po chorobie i wczasie  choroby.Wszystkim za okazaną pomoc dla Sebastiana serdecznie dziękujemy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lukasz Cichała - awatar

  Lukasz Cichała

  28.12.19
  28.12.19

  WITAM PONOWNIE WSZYSTKICH KTÓRZY ŚLEDZĄ LOS NASZEGO SEBASTIANA. MAMY DLA WAS DOBRE WIEŚCI SEBASTIAN PO 6 MIESIĄCACH LEŻENIA W SZPITALU WYSZEDŁ DO DOMU WRÓCIŁ DO NAS .LECZ NADAL MUSI BYĆ POD OPIEKĄ LEKARZY CZEKA GO JESZCZE DŁUGIE LECZENIE I REHABILITACJA DLATEGO PROSIMY O DALSZE WSPARCIE DLA NIEGO.Z CAŁEGO SERCA PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM TYM CO GO WSPOMOGLI DZIĘKUJEMY WAM BARDZO SERDECZNIE .

  Zdjęcie aktualizacji 41 964

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.10.19
  13.10.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia💪

 • Dominik Nowicki - awatar

  Dominik Nowicki

  10.08.19
  10.08.19

  Walcz ile masz sił, nie poddawaj sie. Życze ci zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.08.19
  05.08.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.19
  25.07.19

  Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia nie poddawaj się życie jest twoje

8 380 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać teraz
 
Lukasz Cichała - awatar

Lukasz Cichała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adam Lasota - awatar
Adam Lasota
50
Od Fantiego - awatar
Od Fantiego
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Od brata Mateusza - awatar
Od brata Mateusza
200
Dawid Smutek - awatar
Dawid Smutek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Topor - awatar
Mateusz Topor
50
Od brat mateusz - awatar
Od brat mateusz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij