Misja Kenia

191 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Kannix - awatar

Sebastian Kannix

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodym małżeństwem, które mieszka i pracuje na co dzień w Olsztynie.

  • Naszym marzeniem, od dawna był wyjazd na misje, ale nigdy nie było odpowiedniego czasu, aby zrealizować to pragnienie

W tym roku w wakacje podczas pielgrzymki pieszej do Częstochowy poznaliśmy brata Franciszkanina, który jest dyrektorem Centrum Misyjnego o. Franciszkanów w Gdyni. Pracował On 13 lat w Kenii, teraz posługuje w Polsce. 

Nasze marzenie o misjach i pomaganiu innym stało się realne, jest możliwość wyjechania na misje do Kenii.

Wyjazd planowany jest na początek zbliżającego się roku tj. Przełom stycznia i lutego. Misja krótka, ale intensywna, to misja medyczna.

 Diagnozowanie chorób,  uczenie obsługi urządzeń medycznych, badanie wzroku, wykrywanie chorób oczu jaskry, zaćmy w szkołach, domu dziecka i na „ulicy”,  dobór okularów, które teraz zbieramy tu w Polsce to zadania, które chcemy tam podjąć.

Lekarz tam jest niedostępny dla „zwykłego” człowieka, Opieka medyczna kosztuje i nie każdego tam na nią stać. Chcemy im pomóc i walczyć o lepszy ich świat.

Dlatego bardzo potrzebujemy sprzętu medycznego tj: okulistycznego- tonometru, autorefraktometru, oftalmoskopu, kasety okulistycznej, kropli, leków! a także podstawowego sprzętu jakim jest aparat do EKG, czy glukometr z paskami. Dodatkowo czekają nas koszty przelotów oraz szczepionek.

Dlatego liczymy na Twoją pomoc mając więcej możemy więcej. Więcej sprzętu= lepsza diagnostyka=lepsze leczenie=zdrowsi pacjenci= duuuzo więcej uśmiechu. :)

Przyłącz się do nas :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
191 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Kannix - awatar

Sebastian Kannix

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danuta Kurowska - awatar
Danuta Kurowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij