Misja Kenia

191 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sebastian Kannix - awatar

Sebastian Kannix

Organizator zbiórki

Jesteśmy młodym małżeństwem, które mieszka i pracuje na co dzień w Olsztynie.

  • Naszym marzeniem, od dawna był wyjazd na misje, ale nigdy nie było odpowiedniego czasu, aby zrealizować to pragnienie

W tym roku w wakacje podczas pielgrzymki pieszej do Częstochowy poznaliśmy brata Franciszkanina, który jest dyrektorem Centrum Misyjnego o. Franciszkanów w Gdyni. Pracował On 13 lat w Kenii, teraz posługuje w Polsce. 

Nasze marzenie o misjach i pomaganiu innym stało się realne, jest możliwość wyjechania na misje do Kenii.

Wyjazd planowany jest na początek zbliżającego się roku tj. Przełom stycznia i lutego. Misja krótka, ale intensywna, to misja medyczna.

 Diagnozowanie chorób,  uczenie obsługi urządzeń medycznych, badanie wzroku, wykrywanie chorób oczu jaskry, zaćmy w szkołach, domu dziecka i na „ulicy”,  dobór okularów, które teraz zbieramy tu w Polsce to zadania, które chcemy tam podjąć.

Lekarz tam jest niedostępny dla „zwykłego” człowieka, Opieka medyczna kosztuje i nie każdego tam na nią stać. Chcemy im pomóc i walczyć o lepszy ich świat.

Dlatego bardzo potrzebujemy sprzętu medycznego tj: okulistycznego- tonometru, autorefraktometru, oftalmoskopu, kasety okulistycznej, kropli, leków! a także podstawowego sprzętu jakim jest aparat do EKG, czy glukometr z paskami. Dodatkowo czekają nas koszty przelotów oraz szczepionek.

Dlatego liczymy na Twoją pomoc mając więcej możemy więcej. Więcej sprzętu= lepsza diagnostyka=lepsze leczenie=zdrowsi pacjenci= duuuzo więcej uśmiechu. :)

Przyłącz się do nas :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
191 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sebastian Kannix - awatar

Sebastian Kannix

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Danuta Kurowska - awatar
Danuta Kurowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij