Zbiórka Ketron SD60 - zdjęcie główne

Ketron SD60

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Barton - awatar

Karol Barton

Organizator zbiórki

Moi kochani. Pasjonuję się muzyką, uwielbiam grać, lubię śpiewać, cieszy mnie, że mogę dawać tym radość słuchającym, bawiącym się. Obecnie chciałbym nabyć instrument o którym marzę czyli właśnie Ketron SD60 lub Korg PA4X. Ludzie zbierają na leczenie, na wyjazdy, auta etc. Ja chcę po prostu dawać radość moim śpiewem i grą.

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Barton - awatar

Karol Barton

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail