Zbiórka Pomóż Zuzi Wygrać z choroba - miniaturka zdjęcia

Pomóż Zuzi Wygrać z choroba Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Zuzi Wygrać z choroba - zdjęcie główne

Pomóż Zuzi Wygrać z choroba

307 980 zł  z 1 005 341 zł (Cel)
Wpłaciło 7 411 osób
Ilona Marta - awatar

Ilona Marta

Organizator zbiórki

Oddech, bez tego nie da się żyć. Tak samo bez płuc, którymi się oddycha. Płuca naszej córeczki niszczy podstępna choroba, nic nie jest w stanie jej powstrzymać ! 

Stan zdrowia Zuzi  pogarsza się z dnia na dzień ! Podstępna Choroba wyniszcza Płuca Zuzanki. ! Atakuje coraz dalej.  Przez problemy z Płucami choroba atakuje również serce. Zuzanna walczy z nadciśnieniem tętniczym. 

🔼🔼 Codzienność naszej córeczki to ciężka praca na Rehabilitacjach, i Terapiach.  Codzienność naszej Zuzi opiera się na Farmakoterapii/ tlenoterapii. Codzienność naszej Zuzi to ciągła Walka o zdrowie i życie ! 

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJA MEDYCZNA !!

Zuzanna jest pod opieką Fundacji Serca Dla Maluszka 

I proszę Was również kochani całym swoim sercem o przekazanie 1% dla Zuzi : 

NR KRS 0000387207

Cel Szczegółowy : 997 Zuzanna Koska 

ZUZIA  MIALA WYKONANA BIOPSJE PLUC I KILKANAŚCIE INNYCH BADAŃ, LECZ NIESTETY TUTAJ W POLSCE NIC JUŻ NIE MOGĄ ZROBIĆ.  POMÓŻCIE NAM 🙏💔 NIE ZOSTAWIAJCIE NAS 🙏W POLSCE LEKARZE JUZ NIE POMOGĄ NASZEJ ZUZI. JEDYNY RATUNEK TO USA KLINIKA MAYO ... POMÓŻ URATOWAĆ NASZĄ CÓRECZKĘ.. 🙏🙏

Zuzanka to 3 letnia Dziewczynka, która walczy z Chorobą układu oddechowego.  Zuzia urodziła się jako wcześniak w 29 tyg co pociągnęło za sobą szereg konsekwencji. Zuzia wymaga stałej opieki wielu specjalistów jak i intensywnej Rehabilitacji, mianowicie opieki Neurologiczej, Neurologopedycznej, Pulmonologicznej, Dermatologicznej, Laryngologicznej, Alergologicznej, Pediatrycznej, Gastrologicznej, Okulistycznej, Nefrologicznej, Psychologicznej, Laryngologicznej, Kardiologicznej. Obecnie Zuzia choruje na Ciężką Dysplazję oskrzelowo-plucna, Nawracające zapalenia płuc/oskrzeli, padaczka typu Absence, nadciśnienie tętnicze, Zarzucanie treści pokarmowej z żołądka do przełyku (razem ze stanem zapalnym żołądka/jelita), astma oskrzelowa, nawracajace wysiękowe zapalenia uszu, niedosłuch, ciężkie AZS, centralne obnizone napiecie mięśniowe, zaburzenia neurozozwojowe, opóźnienie w rozwoju, krwiomocz, krew utajona w kale, erytrocyturia.

Płuca Zuzi nie są rozwinięte, każde nawracające zapalenie płuc lub oskrzeli wyniszcza naszą córkę.. Lekarze w Polsce już nie są w stanie nic zrobić.. 

Jedyną Szansą na życie dla Zuzi jest leczenie, diagnostyka i Rehabilitacja w Mayo Clinic w USA. Niestety koszty są ogromne, przerastają nasze możliwości finansowe.

Proszę pomóżcie nam uratować nasze dziecko ! Sami jesteśmy bezradni, a bezradność rodzica w obliczu cierpienia dziecka jest nie do zniesienia... 

Bez Was nie mamy Szans na tę walkę..

Grupa z Licytacjami na FB : 

Licytacje dla Zuzanny 


z całego serca Dziękujemy Rodzina Zuzanny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Marta - awatar

  Ilona Marta

  19.03.2021
  19.03.2021

  Bardzo dziękujemy za okazane serce.
  Życzymy Błogosławieństwa Bożego i dużo dużo zdrówka.
  Dziękujemy !

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna Sadowska - awatar

  Joanna Sadowska

  12.03.2024
  12.03.2024

  Aukcja

 • Monika Górecka - awatar

  Monika Górecka

  12.03.2024
  12.03.2024

  Podkładki na stół

 • Monika Górecka patera - awatar

  Monika Górecka patera

  12.03.2024
  12.03.2024

  Patera

 • Maria Macuga - awatar

  Maria Macuga

  11.02.2024
  11.02.2024

  Wpłata z licytacji płaszczyka

 • Maria Macuga - awatar

  Maria Macuga

  28.01.2024
  28.01.2024

  Wpłata z licytacji torebki

307 980 zł  z 1 005 341 zł (Cel)
Wpłaciło 7 411 osób
Ilona Marta - awatar

Ilona Marta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7 411

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert Małaniuk - awatar
Robert Małaniuk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Dudka - awatar
Dorota Dudka
15
Monika Łaskawiec- posciel - awatar
Monika Łaskawiec- posciel
35
Sylwia Dudek, ubranka na chłopca - 134/140 - awatar
Sylwia Dudek, ubranka na chłopca - 134/140
80
Jolanta Małgorzata Studnik licytacja zabawek mieszanych - awatar
Jolanta Małgorzata Studnik licytacja zabawek mieszanych
10
Aneta Kluba - awatar
Aneta Kluba
100
Sabina Pach (stylizacja paznokci) - awatar
Sabina Pach (stylizacja paznokci)
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij