Zbiórka Pomóż Zuzi Wygrać z choroba - miniaturka zdjęcia

Pomóż Zuzi Wygrać z choroba Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Zuzi Wygrać z choroba - zdjęcie główne

Pomóż Zuzi Wygrać z choroba

219 654 zł  z 1 005 341 zł (Cel)
Wpłaciło 5 187 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Ilona Marta - awatar

Ilona Marta

Organizator zbiórki

Oddech, bez tego nie da się żyć. Tak samo bez płuc, którymi się oddycha. Płuca naszej córeczki niszczy podstępna choroba, nic nie jest w stanie jej powstrzymać ! 

Stan zdrowia Zuzi  pogarsza się z dnia na dzień ! Podstępna Choroba wyniszcza Płuca Zuzanki. ! Atakuje coraz dalej.  Przez problemy z Płucami choroba atakuje również serce. Zuzanna walczy z nadciśnieniem tętniczym. 


🔼🔼 Codzienność naszej córeczki to ciężka praca na Rehabilitacjach, zajęciach. Codzienność naszej Zuzi opiera się na Farmakoterapii/ tlenoterapii. Codzienność naszej Zuzi to ciągła Walka o zdrowie i życie ! 

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJA MEDYCZNA !!

Zuzanna jest pod opieką Fundacji Serca Dla Maluszka 

I proszę Was również kochani całym swoim sercem o przekazanie 1% dla Zuzi : 

NR KRS 0000387207

Cel Szczegółowy : 997 Zuzanna Koska 

ZUZIA  MIALA WYKONANA BIOPSJE PLUC I KILKANAŚCIE INNYCH BADAŃ, LECZ NIESTETY TUTAJ W POLSCE NIC JUŻ NIE MOGĄ ZROBIĆ.  POMÓŻCIE NAM 🙏💔 NIE ZOSTAWIAJCIE NAS 🙏W POLSCE LEKARZE JUZ NIE POMOGĄ NASZEJ ZUZI. JEDYNY RATUNEK TO USA ... POMÓŻ URATOWAĆ NASZĄ CÓRECZKĘ.. 🙏🙏

Zuzanka to 3 letnia Dziewczynka, która walczy z Chorobą układu oddechowego.  Zuzia urodziła się jako wcześniak w 29 tyg co pociągnęło za sobą szereg konsekwencji. Zuzia wymaga stałej opieki wielu specjalistów jak i intensywnej Rehabilitacji, mianowicie opieki Neurologiczej, Neurologopedycznej, Pulmonologicznej, Dermatologicznej, Laryngologicznej, Alergologicznej, Pediatrycznej, Gastrologicznej, Okulistycznej, Nefrologicznej, Psychologicznej, Laryngologicznej, Kardiologicznej. Obecnie Zuzia choruje na Ciężką Dysplazję oskrzelowo-plucna, Nawracające zapalenia płuc/oskrzeli, padaczka typu Absence, nadciśnienie tętnicze, Zarzucanie treści pokarmowej z żołądka do przełyku (razem ze stanem zapalnym żołądka/jelita), astma oskrzelowa, nawracajace wysiękowe zapalenia uszu, niedosłuch, ciężkie AZS, centralne obnizone napiecie mięśniowe, zaburzenia neurozozwojowe, opóźnienie w rozwoju, krwiomocz, krew utajona w kale, erytrocyturia.

Płuca Zuzi nie są rozwinięte, każde nawracające zapalenie płuc lub oskrzeli wyniszcza naszą córkę.. Lekarze w Polsce już nie są w stanie nic zrobić.. 

Jedyną Szansą na życie dla Zuzi jest leczenie, diagnostyka i Rehabilitacja w Mayo Clinic w USA. Niestety koszty są ogromne, przerastają nasze możliwości finansowe.

Proszę pomóżcie nam uratować nasze dziecko ! Sami jesteśmy bezradni, a bezradność rodzica w obliczu cierpienia dziecka jest nie do zniesienia... 

Bez Was nie mamy Szans na tę walkę..

Grupa z Licytacjami na FB : 

Licytacje dla Zuzanny 


z całego serca Dziękujemy Rodzina Zuzanny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Marta - awatar

  Ilona Marta

  19.03.2021
  19.03.2021

  Bardzo dziękujemy za okazane serce.
  Życzymy Błogosławieństwa Bożego i dużo dużo zdrówka.
  Dziękujemy !

Komentarze


 • Maria Macuga - awatar

  Maria Macuga

  03.12.2022
  03.12.2022

  Wpłata z licytacji poszewek

 • Magda Zarych - awatar

  Magda Zarych

  03.12.2022
  03.12.2022

  Spodnie zimowe 98

 • Magda Zarych - awatar

  Magda Zarych

  03.12.2022
  03.12.2022

  Mega paka ubrań dla chłopca

 • Aleksandra Dziewa - awatar

  Aleksandra Dziewa

  26.11.2022
  26.11.2022

  Skrzat Świąteczny

 • Maria Macuga - awatar

  Maria Macuga

  25.11.2022
  25.11.2022

  Dużo zdrówka .Wpłata z licytacji spódnicy.

219 654 zł  z 1 005 341 zł (Cel)
Wpłaciło 5 187 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Ilona Marta - awatar

Ilona Marta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5 187

Ola Szutko- 2x10 zł - awatar
Ola Szutko- 2x10 zł
20
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Karolina Koźmin - awatar
Karolina Koźmin
10
Aneta KoBo - kurtka - awatar
Aneta KoBo - kurtka
10
Radek - awatar
Radek
20
Anna Kaczorkiewicz - awatar
Anna Kaczorkiewicz
35
Katarzyna Płachno-Wietecha licytacje dwie zasłony z jysk - awatar
Katarzyna Płachno-Wietecha licytacje dwie zasłony z jysk
40
Maria Macuga - awatar
Maria Macuga
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij