
Jestem psią mamą sześcioletniego Ivana, chorującego na bolerioze, choroba rzuciła mu się na nerki. Jego wyniki stale się pogarszają, nie chce jeść, z przyjmowaniem leków jest coraz gorzej. Codziennie musi dostać 1,5l kroplówki dożylnej. Pieniądze przeznaczę właśnie na jego leczenie gdyż codzienne kroplówki i leki zaczynają przekraczać moje możliwości finansowe. Bardzo zależy mi aby jak najlepiej zaradzić jego cierpieniu i możliwie jak najdłużej przedłużyć jego życie, gdyż jest on naszym członkiem rodziny. Bardzo proszę o pomoc i za każdą złotówkę będę niezmiernie wdzięczna.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!