Zbiórka Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka! - zdjęcie główne

Pomóżmy dzieciom z Domu Dziecka!

10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kaucha - awatar

Katarzyna Kaucha

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Moim Postanowieniem Noworocznym tym razem było to, że zaangażuję się w pomoc dla dzieci z Domów Dziecka. W pojedynkę nie osiągniemy wiele, jeśli nie należymy do listy stu najbogatszych Polaków, ale razem możemy zdziałać dużo więcej. Dzieci przebywające w takich placówkach to dzieci porzucone.. odrzucone przez swoich własnych rodziców. Takie dzieciaki są "głodne" miłości, przyjaźni, zainteresowania, ale też mają potrzeby, które Dom Dziecka nie zawsze jest w stanie spełnić w pojedynkę - I WTEDY Z POMOCĄ PRZYCHODZIMY MY - LUDZIE DOBREJ WOLI. Jeżeli 1000 osób przeleje symboliczną złotówkę, to już jest ok. 1000 zł po odjęciu opłat jakie ponosi się za utworzenie zbiórki na zakup np. środków higienicznych. Skontaktowałam się z Domem Dziecka w Warszawie, który zgłosił zapotrzebowanie na pieluchy jednorazowe większych rozmiarów, ponieważ jest to Dom Dziecka, w którym mieszkają dzieci chore i niepełnosprawne, które dłużej uczą się nawyków higienicznych w związku z czym zużywanie pieluch jest większe niż w placówkach gdzie mieszkają dzieci zdrowe. Dlatego dziś to jest moim pierwszym celem. Chce zrobić zapas pieluch i dodatkowo zrobić dla każdego z dzieci symboliczną paczkę ze słodyczami, żeby mogły się uśmiechnąć i poczuć, że nie są same i jest ktoś kto interesuje się ich losem. Wszystkim, którzy się zaangażują serdecznie dziękuję za pomoc w imieniu swoim i dzieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kaucha - awatar

Katarzyna Kaucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij