Zbiórka Zbiórka na instrument dla KGiGW - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na instrument dla KGiGW Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na instrument dla KGiGW - zdjęcie główne

Zbiórka na instrument dla KGiGW

70 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Wojtyś - awatar

Tomasz Wojtyś

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomasz Wojtyś - jestem mieszkańcem wsi Wolica. Zajmuję się rolnictwem - jestem gospodarzem ;) Zwracam się do was w ważnej dla mnie sprawie. W 2015 roku w Wolicy powstało Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Wolicy. Skupia ono mieszkańców wsi Wolica którzy biorą udział w wielu wydarzeniach na terenie całej gminy (Święto Chleba w Tokarni, Dożynki Gminne, uroczystości religijne w Parafii Wolica-Tokarnia). Koło rozwija się prężnie i efekty pracy tych ludzi są widoczne. Działalność KGiGW obejmuje miedzy innymi występy chóru na różnego rodzaju uroczystościach. Do niedawna KGiGW z Wolicy korzystało z wypożyczonego instrumentu (akordeonu) - niestety instrument musiał zostać zwrócony. W imieniu KGiGW zwracam się do wszystkich mieszkańców gminy ( i nie tylko ;) ) o udzielenie wsparcia  celem zakupu instrumentu który umożliwi dalszy rozwój muzyczny Koła.  W myśl przysłowia "ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka" - liczy się nawet najmniejsza wpłata - wierzę że  razem jako wspólnota mieszkańców możemy pomóc ludziom "którym się chce". Pomóżmy wszyscy - po to by cieszyć się później efektami ich pracy. Poprzez ten link https://www.facebook.com/profile.php?id=100010574770846 można zapoznać się z działalnością KGiGW. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Wojtyś - awatar

Tomasz Wojtyś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arleta - awatar
Arleta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij