Zbiórka Zbiórka na instrument dla KGiGW - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na instrument dla KGiGW

Zbiórka Zbiórka na instrument dla KGiGW - zdjęcie główne

Zbiórka na instrument dla KGiGW

70 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Wojtyś - awatar

Tomasz Wojtyś

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomasz Wojtyś - jestem mieszkańcem wsi Wolica. Zajmuję się rolnictwem - jestem gospodarzem ;) Zwracam się do was w ważnej dla mnie sprawie. W 2015 roku w Wolicy powstało Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Wolicy. Skupia ono mieszkańców wsi Wolica którzy biorą udział w wielu wydarzeniach na terenie całej gminy (Święto Chleba w Tokarni, Dożynki Gminne, uroczystości religijne w Parafii Wolica-Tokarnia). Koło rozwija się prężnie i efekty pracy tych ludzi są widoczne. Działalność KGiGW obejmuje miedzy innymi występy chóru na różnego rodzaju uroczystościach. Do niedawna KGiGW z Wolicy korzystało z wypożyczonego instrumentu (akordeonu) - niestety instrument musiał zostać zwrócony. W imieniu KGiGW zwracam się do wszystkich mieszkańców gminy ( i nie tylko ;) ) o udzielenie wsparcia  celem zakupu instrumentu który umożliwi dalszy rozwój muzyczny Koła.  W myśl przysłowia "ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka" - liczy się nawet najmniejsza wpłata - wierzę że  razem jako wspólnota mieszkańców możemy pomóc ludziom "którym się chce". Pomóżmy wszyscy - po to by cieszyć się później efektami ich pracy. Poprzez ten link https://www.facebook.com/profile.php?id=100010574770846 można zapoznać się z działalnością KGiGW. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Wojtyś - awatar

Tomasz Wojtyś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Arleta - awatar
Arleta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij