Zbiórka Pomóż mi pomagać zwierzętom - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pomagać zwierzętom

Zbiórka Pomóż mi pomagać zwierzętom - zdjęcie główne

Pomóż mi pomagać zwierzętom

0 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

Nazywam się Alicja. W tej chwili jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich w SGGW w Warszawie. Oprócz tego mam też tytuł technika weterynarii.  Prywatnie posiadam owczarka niemieckiego imieniem Ares ;)

Jak widzisz całe swoje życie wiąże ze zwierzętami i chęcią pomocy tym bezbronnym zwierzętom. I tym razem wpadłam na pomysł  jak mogłabym pomóc im jeszcze lepiej a przy okazji znaleźć swój "pomysł na życie".

Pieniądze zbieram na  kurs zoofizjoterapii psów i kotów. Niestety kurs kosztuje 6 500 zł, co dla studentki studiów dziennych jest niewyobrażalnie dużą kwotą. 

Zoofizjoterapia zwierząt polega na wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów (kinezyterapii, fizykoterapii czy masażu), które mają na celu podniesienie sprawności zwierząt z chorobami ortopedycznymi i neurologicznymi.

Te pieniądze pragnę przeznaczyć na swoją własną edukację, ale dzięki temu szkoleniu będę mogła pomagać psom i kotom w walce z ciężkimi i długotrwałymi chorobami i tym samym przyczynić się do poprawy ich codziennego życia.

Po uzyskaniu tytułu zoofizjoterapeuty planuję otworzyć własną działalność oraz firmę produkującą sprzęt rehabilitacyjny dla zwierząt oraz spersonalizowane narzędzia i odzież dla zoofizjoterapeutów. Taka firma to moje marzenie, ale żeby mogło się spełnić potrzebuję ukończyć kurs zoofizjoterapii.

Jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano", dlatego teraz zbieram tylko na opłacenie kursu zoofizjoterapii.

To mój pierwszy krok do spełnienia marzeń! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij