Zbiórka Pomóż mi pomagać zwierzętom - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pomagać zwierzętom

Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

Nazywam się Alicja. W tej chwili jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich w SGGW w Warszawie. Oprócz tego mam też tytuł technika weterynarii.  Prywatnie posiadam owczarka niemieckiego imieniem Ares ;)

Jak widzisz całe swoje życie wiąże ze zwierzętami i chęcią pomocy tym bezbronnym zwierzętom. I tym razem wpadłam na pomysł  jak mogłabym pomóc im jeszcze lepiej a przy okazji znaleźć swój "pomysł na życie".

Pieniądze zbieram na  kurs zoofizjoterapii psów i kotów. Niestety kurs kosztuje 6 500 zł, co dla studentki studiów dziennych jest niewyobrażalnie dużą kwotą. 

Zoofizjoterapia zwierząt polega na wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów (kinezyterapii, fizykoterapii czy masażu), które mają na celu podniesienie sprawności zwierząt z chorobami ortopedycznymi i neurologicznymi.

Te pieniądze pragnę przeznaczyć na swoją własną edukację, ale dzięki temu szkoleniu będę mogła pomagać psom i kotom w walce z ciężkimi i długotrwałymi chorobami i tym samym przyczynić się do poprawy ich codziennego życia.

Po uzyskaniu tytułu zoofizjoterapeuty planuję otworzyć własną działalność oraz firmę produkującą sprzęt rehabilitacyjny dla zwierząt oraz spersonalizowane narzędzia i odzież dla zoofizjoterapeutów. Taka firma to moje marzenie, ale żeby mogło się spełnić potrzebuję ukończyć kurs zoofizjoterapii.

Jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano", dlatego teraz zbieram tylko na opłacenie kursu zoofizjoterapii.

To mój pierwszy krok do spełnienia marzeń! :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij