Zbiórka Pomóż mi pomagać zwierzętom - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pomagać zwierzętom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi pomagać zwierzętom - zdjęcie główne

Pomóż mi pomagać zwierzętom

0 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

Nazywam się Alicja. W tej chwili jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich w SGGW w Warszawie. Oprócz tego mam też tytuł technika weterynarii.  Prywatnie posiadam owczarka niemieckiego imieniem Ares ;)

Jak widzisz całe swoje życie wiąże ze zwierzętami i chęcią pomocy tym bezbronnym zwierzętom. I tym razem wpadłam na pomysł  jak mogłabym pomóc im jeszcze lepiej a przy okazji znaleźć swój "pomysł na życie".

Pieniądze zbieram na  kurs zoofizjoterapii psów i kotów. Niestety kurs kosztuje 6 500 zł, co dla studentki studiów dziennych jest niewyobrażalnie dużą kwotą. 

Zoofizjoterapia zwierząt polega na wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów (kinezyterapii, fizykoterapii czy masażu), które mają na celu podniesienie sprawności zwierząt z chorobami ortopedycznymi i neurologicznymi.

Te pieniądze pragnę przeznaczyć na swoją własną edukację, ale dzięki temu szkoleniu będę mogła pomagać psom i kotom w walce z ciężkimi i długotrwałymi chorobami i tym samym przyczynić się do poprawy ich codziennego życia.

Po uzyskaniu tytułu zoofizjoterapeuty planuję otworzyć własną działalność oraz firmę produkującą sprzęt rehabilitacyjny dla zwierząt oraz spersonalizowane narzędzia i odzież dla zoofizjoterapeutów. Taka firma to moje marzenie, ale żeby mogło się spełnić potrzebuję ukończyć kurs zoofizjoterapii.

Jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano", dlatego teraz zbieram tylko na opłacenie kursu zoofizjoterapii.

To mój pierwszy krok do spełnienia marzeń! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Hunek - awatar

Alicja Hunek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij