

Sylwia, dziewczyna z którą przyjaźnię się od prawie dekady, dziewczyna dzięki której przeprowadziłam się do Lublina i która jest dla mnie jak młodsza siostra 😊
Sylwia choruje na nieuleczalna chorobę SMA (rdzeniowy zanik mięśni) przez co jest przykuta do wózka inwalidzkiego.
Bardzo chcę spełnić kilka jej marzeń wyjazdowych ale moja stara Megi nie nadaje się do tego 😢
W związku z tym postanowiłam rozejrzeć się za odpowiednim pojazdem czyli takim, który ma rampę 😊
Niestety koszt używanego, sprawnego i BEZPIECZNEGO samochodu mocno przekracza mój budżet dlatego też liczę, że osoby o dobrym sercu wspomogą mnie w tym 🥰
Na PFRON nie mamy co liczyć bo:
1. Nabór wniosków się niedawno skończył a kolejny dopiero w 2026 roku
2. Szanse na otrzymanie dofinansowania są znikome....
3. Używany samochód nie może być starszy niż 6-o letni a to już jest zupełnie poza naszym zasięgiem....
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!