Zbiórka Na leczenie Tymusia - zdjęcie główne

Na leczenie Tymusia

881 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Furman - awatar

Ewa Furman

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewa a Tymuś to nasz czteroletni kociak, który wybrał sam sobie sam nasz domek. Któregoś wieczoru, po otworzeniu drzwi , do domku wleciało coś biało - szarego z dzwoneczkiem na szyi , a kierunek  to miska z jedzonkiem naszej Kici. I tak ta szara kuleczka została z nami.  Tymuś do tej pory był okazem zdrowia, nic mu nie dolegało. Rozrabiał jak na kotanka przystało. Lubi zaczepiać Kiciunię i pieska Hekotorka. Uwielbia głaskanie, tulenie a przy tym mruczy niesamowicie. Tymuś dwa tygodnie temu dostał zapalenia dziąseł a osłuchowo lekarz stwierdził infekcję górnych dróg oddechowych. Po zrobieniu testów 30.05.2019 okazało się , że nasz Tymuś ma wirusa kociej białaczki i kociego HIF. Inne wyniki jak narazie są dobre. Bardzo byśmy chciały wraz z moją córcią dać Tymusiowi szanse na wyzdrowienie. Koszt leczenie interferonem plus dodatkowe badania krwi to ok .1500,00 w pierwszej turze.  Koszty leczenia Tymusia na dzień dzisiejszy to 873,00  a jeszcze czekają go trzy  dawki interferonu.

Tymek to naprawdę wspaniały chłopak .... i zasługuje na super kocie życie. Nawet najmniejszy datek to szansa na przedłużenie życia naszego chłopaka. 

Pomóżcie Tymusiowi wyzdrowieć .....

Bardzo prosimy..... i dziękujemy

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Ewa Furman - awatar

    Ewa Furman

    15.04.2020
    15.04.2020

    Dziękuję bardzo za każdą wpłatę. Tymek dzielnie walczy.

881 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Furman - awatar

Ewa Furman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Tymoteusz Mostek - awatar
Tymoteusz Mostek
10
Adrianna - awatar
Adrianna
20
Elżbieta Gącik - awatar
Elżbieta Gącik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Wojciechowska - awatar
Natalia Wojciechowska
50
Agnieszka Głowińska Gibka - awatar
Agnieszka Głowińska Gibka
50
pozdrawiają Przypałek i Miałczysław - awatar
pozdrawiają Przypałek i Miałczysław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Emilia - awatar
Emilia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij