Zbiórka Na leczenie Tymusia - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Tymusia

Zbiórka Na leczenie Tymusia - zdjęcie główne

Na leczenie Tymusia

881 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Furman - awatar

Ewa Furman

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewa a Tymuś to nasz czteroletni kociak, który wybrał sam sobie sam nasz domek. Któregoś wieczoru, po otworzeniu drzwi , do domku wleciało coś biało - szarego z dzwoneczkiem na szyi , a kierunek  to miska z jedzonkiem naszej Kici. I tak ta szara kuleczka została z nami.  Tymuś do tej pory był okazem zdrowia, nic mu nie dolegało. Rozrabiał jak na kotanka przystało. Lubi zaczepiać Kiciunię i pieska Hekotorka. Uwielbia głaskanie, tulenie a przy tym mruczy niesamowicie. Tymuś dwa tygodnie temu dostał zapalenia dziąseł a osłuchowo lekarz stwierdził infekcję górnych dróg oddechowych. Po zrobieniu testów 30.05.2019 okazało się , że nasz Tymuś ma wirusa kociej białaczki i kociego HIF. Inne wyniki jak narazie są dobre. Bardzo byśmy chciały wraz z moją córcią dać Tymusiowi szanse na wyzdrowienie. Koszt leczenie interferonem plus dodatkowe badania krwi to ok .1500,00 w pierwszej turze.  Koszty leczenia Tymusia na dzień dzisiejszy to 873,00  a jeszcze czekają go trzy  dawki interferonu.

Tymek to naprawdę wspaniały chłopak .... i zasługuje na super kocie życie. Nawet najmniejszy datek to szansa na przedłużenie życia naszego chłopaka. 

Pomóżcie Tymusiowi wyzdrowieć .....

Bardzo prosimy..... i dziękujemy

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Ewa Furman - awatar

    Ewa Furman

    15.04.20
    15.04.20

    Dziękuję bardzo za każdą wpłatę. Tymek dzielnie walczy.

881 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Furman - awatar

Ewa Furman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Tymoteusz Mostek - awatar
Tymoteusz Mostek
10
Adrianna - awatar
Adrianna
20
Elżbieta Gącik - awatar
Elżbieta Gącik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Wojciechowska - awatar
Natalia Wojciechowska
50
Agnieszka Głowińska Gibka - awatar
Agnieszka Głowińska Gibka
50
pozdrawiają Przypałek i Miałczysław - awatar
pozdrawiają Przypałek i Miałczysław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Emilia - awatar
Emilia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij