Zbiórka Dzieciaki z wioski KIABAKARI - zdjęcie główne

Dzieciaki z wioski KIABAKARI

10 456 zł  z 123 456 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Florkiewicz - awatar

Mariusz Florkiewicz

Organizator zbiórki

 Witam Cię serdecznie !  

Ponad cztery lata temu Pan Bóg poruszył moje serce i zorganizowałem zbiórkę (pierwszą w życiu) dotyczącą pomocy drugiemu człowiekowi. 

Teraz z perspektywy minionego okresu mogę śmiało stwierdzić, że wtedy wszystko się zaczęło. Kiedyś nie było czasu na wiele rzeczy- teraz jest czas na pracę, odpoczynek, rozrywkę, ale przede wszystkim na pogłębianie swojej wiary, pracę nad sobą, cudowne chwile z aPaulowiczankami i aPaulowiczanami (Wolontariat Projekt a Paulo), a także na inne akcje niosące pomoc ludziom samotnym, ubogim i starszym. Tyle o mnie. 

Tą zbiórką chcę dać Tobie szansę na otwarcie swego serca ku bliźniemu. 

Kochani - dobro wraca. I nie wraca 1:1, owoce jałmużny, dzielenia się, pomocy innym sprawiają i dają coś czego nie da się kupić - SZCZĘŚCIE ! - a reszta wraca w owocach stukrotnych. 

Okres Wielkiego Postu jest dobrym startem na zmianę swojego życia. 

Zachęcam Was gorąco do wsparcia i pomocy naszym kochanym przyjaciołom, a mianowicie dzieciakom z Kiabakari

Pomóżmy im poprzez danie im wędki. Jeśli zapewnimy Dzieciaczkom spokojne warunki nauki w szkole, gdzie będą mogły one myśleć o lekcjach, a nie o tym, że i są głodne to w perspektywie czasu gorąco wierzę, że swoją wiedzą i pracą zapewnią rozwój gospodarczy ich społeczeństwa oraz godny byt ich rodzin.

Zapraszam do wsparcia:

1. Fundusz szkolny - 450 zł za rok nauki

2. Gorący Kubek, Obiad dla Mistrza - 10 zł za śniadania dla jednego Mistrza przez miesiąc lub 50 zł za obiady na cały miesiąc. 

3. Fundusz zdrowia

Każdy gest Twojej miłości to nie tylko szansa dla Nich - to szansa dla Ciebie. Każda pomoc się liczy.

Jeśli chcesz to w komentarzu możesz napisać na co ma zostać przeznaczona Twoja darowizna. W przeciwnym przypadku skontaktuję się przedstawicielem Fundacji i przekażę środki na  wsparcie celi, które są najpilniejsze. 

Wtedy przywołał swoich uczniów i powiedział do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony. Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie. (Mk 12, 43-44)

Zachęcam do wspierania fundacji http://kiabakari.org/ oraz polubienia strony https://www.facebook.com/Fundacja-Kiabakari-1004586796258203/ .

W imieniu Dzieci:
Dzię-ku-je-my ! ! !Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Florkiewicz - awatar

  Mariusz Florkiewicz

  14.03.2023
  14.03.2023

  Dziękuję serdecznie za pomoc !

Komentarze


 • Lena Magda - awatar

  Lena Magda

  16.08.2019
  16.08.2019

  Powodzenia ❤❤❤

 • Ania - awatar

  Ania

  13.08.2019
  13.08.2019

  Czasem niewiele znaczy tak wiele...

 • Anula - awatar

  Anula

  28.02.2019
  28.02.2019

  Dla dzielnych dzieciaków 🙂

10 456 zł  z 123 456 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Florkiewicz - awatar

Mariusz Florkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 139

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adrian - awatar
Adrian
100
Kamil - awatar
Kamil
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij