Zbiórka Ratuj nas - zdjęcie główne

Ratuj nas

476 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Kotkowska - awatar

Paulina Kotkowska

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Paulina .

Pieniążki zbieramy na chore kociaki których jest aż 19 i mają chore oczka , koci katar , jeden z kotków potrzebuje operacji . Nie mamy pieniążków żeby z nimi iść a nie które mogą nie przeżyć do następnego tygodnia . Pieniążki zostaną wykorzystane na leczenie i leki jeżeli coś zostanie to pójdzie na jedze którego też nie mamy dużo dla dorosłych kotów których jest 8. Ta pomoc jest dla nas bardzo ale to bardzo ważna bo jest nam bardzo żal kociaków . Z góry dziękujemy ❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Kotkowska - awatar

  Paulina Kotkowska

  23.06.2017
  23.06.2017

  Pierwsze leki kupione przez pieniążki z zbiórki . Dziękuję 😻😻😻😻😻😻😻😻😻

  Zdjęcie aktualizacji 5 818

476 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Kotkowska - awatar

Paulina Kotkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Renia - awatar
Renia
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zbigniew Wach - awatar
Zbigniew Wach
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paulina Kotkowska - awatar
Paulina Kotkowska
2
Renata Wonsik - awatar
Renata Wonsik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Malgorzata Aldona - awatar
Malgorzata Aldona
50
Paula - awatar
Paula
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij