Zbiórka Pomagamy Romkowi stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Romkowi stanąć na nogi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagamy Romkowi stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomagamy Romkowi stanąć na nogi

22 179 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 247 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Warzocha - awatar

Damian Warzocha

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniążki na rehabilitację naszego Kolegi i Przyjaciela. Szacowny koszt leczenia na dzień dzisiejszy ciężko określić, gdyż Romek nadal przebywa w Szpitalu na terenie Anglii. Obecnie jest z nim Rodzina. 

Anglia, dzień jak co dzień... zdawałoby się spokojny, zwyczajny dzień jakich wiele. Miała to być po prostu zwykła środa lutego, przecież Nikt nie mógł przewidzieć, że stanie sie coś złego. Niestety... Romek - bo o Nim mowa, jest kierowcą międzynarodowym , zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy innym. Będąc w trasie i przygotowując się jak co dzień do odpoczynku, w trakcie swojej pauzy połączył się telefonicznie z kolegami z pracy. W trakcie rozmowy zdążył wspomnieć i poskarżyć się na nienaturalne bóle, towarzyszące jakby powolnej utracie świadomości. Po czym po chwili, będąc dalej na linii telefonicznej stracił przytomność. Na całe szczęście koledzy zareagowali błyskawicznie i sami wezwali pogotowie ratunkowe na parking, na którym aktualnie znajdował się Romek.

Okazało się, że przyczyną wspomnianych objawów i ostatecznie utraty przytomności było nagłe pęknięcie tętniaka w głowie. Niestety bardzo często do momentu pęknięcia ściany i wylania się krwi do otaczających tkanek, tętniak nie daje żadnych objawów. Tak też było w przypadku Romka.

Na obecną chwilę Romek jest już po operacji. Co bardzo ważne jest czucie w kończynach. Jednak powrót Jego do pełnej sprawności będzie wymagał długiej i kosztownej rehabilitacji. Dlatego też bardzo prosimy Wszystkich Przyjaciół i Znajomych o pomoc finansową, która pomoże Romkowi stanąć na nogi.

Dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na rzecz Romka powrotu do zdrowia, a także za wszelkie słowa wsparcia i otuchy. Wierzymy, że Razem Nam się uda !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamil Woźniak - awatar

  Kamil Woźniak

  09.03.2019
  09.03.2019

  Wracaj do zdrowia,każdego niestety może to spotkac,Pozdrowiam z Chełma.

 • Bartas Witkowski ex HSF - awatar

  Bartas Witkowski ex HSF

  08.11.2018
  08.11.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia Silnoreki ;)

 • kolega z pracy - awatar

  kolega z pracy

  07.04.2018
  07.04.2018

  Szybkiego powrotu do Zdrowia

 • Dariusz Tarczyński - awatar

  Dariusz Tarczyński

  12.03.2018
  12.03.2018

  Romek czekam na mocny uścisk dłoni. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, 3maj się chłopie

 • Maciej Kempiński - awatar

  Maciej Kempiński

  11.03.2018
  11.03.2018

  Zdrowia.

22 179 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 247 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Warzocha - awatar

Damian Warzocha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 247

Kamil Woźniak - awatar
Kamil Woźniak
20
Bartas Witkowski ex HSF - awatar
Bartas Witkowski ex HSF
100
kolega z pracy - awatar
kolega z pracy
20
Waldemar Bojar - awatar
Waldemar Bojar
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
kolega z pracy - awatar
kolega z pracy
20
Artur Sreder - awatar
Artur Sreder
100
Ryszard N - awatar
Ryszard N
100
kolega - awatar
kolega
20
Andrzej Marenda - awatar
Andrzej Marenda
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij