Zbiórka Autyzm-pomoc dla Adrianka - zdjęcie główne

Autyzm-pomoc dla Adrianka

471 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Talaga - awatar

Łukasz Talaga

Organizator zbiórki

"Ja myślę i czuję tak samo jak inne dzieci. I chciałbym się tak samo zachowywać. Ale nie umiem. Ciągle robię dziwne rzeczy i wszyscy myślą, że jestem głupkiem. Ale mnie naprawdę ubrania bolą, dlatego krzyczę, (…) I światło mnie boli, i hałas. Dlatego chodzę w kominiarce. Wtedy mi się nic nie stanie, bo jestem schowany"


Witam,

Adrianek urodził się w październiku 2017 jako wcześniak. Od początku byliśmy zaniepokojeni Jego rozwojem. Postanowiliśmy udać się do specjalistów, którzy stwierdzili autyzm. Adrian zachowuje się jakby stracił słuch, nie potrafił mówić, nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, jest nieobecny.  Nastąpił regres rozwoju, zatracił większość nabytych umiejętności. Obecnie uczęszczamy z synem na terapię Tomatis, która jest płatna. Koszt jednej sesji wynosi 1500 zł. Chcąc pomóc swojemu dziecku w jak największym stopniu planujemy uczęszczać na terapię w komorze Normobarycznej. Zabieg ten poprawia koncentrację i zdolności poznawcze, polepsza kontakt wzrokowy, obniża poziom stresu, poprawia jakość snu i dotlenienie tkanek. Koszt jednej sesji to 100 zł.


Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na:

-dalszą terapię Tomatis

-rehabilitację- Adrian ma obniżone napięcie mięśniowe

-terapię Normobaryczną

-testy alergiczne z krwi

Wierzymy, że uda nam się zebrać kwotę i pomożemy naszemu synkowi by w przyszłości znalazł miejsce w społeczeństwie. Adrian musi dużo pracować, aby miał szansę stać się samodzielny. Rehabilitacja i konsultacje dają na to nadzieję, jednak w tym celu potrzebna jest  odrobina pomocy. Jeśli chcielibyście wspomóc, po prostu dorzućcie swój grosik.


Dziękujemy wszystkim za najdrobniejszy gest i wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
471 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Talaga - awatar

Łukasz Talaga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dawid Dz - awatar
Dawid Dz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij