Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Kinga, ma niecałe 2 latka. 27 marca br.  udała się z rodzicami Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka. Proszę o wsparcie... "

Mała Calineczka Kinga urodziła się 8 czerwca 2017 roku w 34 tygodniu ciąży. Ma starszą siostrę Zuzię oraz kochających rodziców Patrycję i Grzegorza. Rodzice ciężko pracują na utrzymanie siebie i swoich pociech. Pracując wymieniają się by zapewnić całodobową opiekę swoim pociechom. Kinga Kaim od zawsze jest mieszkanką Zabrza.

We wrześniu 2018 będąc na terminowym szczepieniu w Przychodni Rodzinnej Pani Doktor stwierdziła, że Kinga jak na swój wiek waży za mało (wtedy, mając 15 miesięcy ważyła zaledwie 7 kg). W trakcie wcześniejszych wizyt lekarskich Pani Doktor pediatra uznawała, że skoro Kinga jest wcześniakiem może tyle ważyć - mówiła, że nie powinniśmy się martwić ponieważ w swoim czasie nabierze masę.

W dniu kiedy nasi podopieczni byli na szczepieniu Pani Doktor dała nam skierowanie na przeprowadzenie badań morfologicznych. W trakcie tego badania okazało się, że Kinga praktycznie nie ma żelaza w krwi. Następnie otrzymaliśmy skierowanie do lekarza gastroenterologa, gdzie przepisano od razu żelazo, które Kinga miała zażywać przez następne 3 miesiące. Kolejna wizyta miała wypaść 15 stycznia 2019. Jednak Pani gastroenterolog skierowała nas na kolejne, bardziej szczegółowe badania morfologiczne. Wyniki tych badań nie były aż tak złe by coś konkretnego podejrzewać.

W połowie listopada 2018 u Kingi zaczęły występować wysokie gorączki (od 39,5 do ponad 40 st. C.), które utrzymywały się przez kilka kolejnych dni. Wysoka temperatura występowała bez jakichkolwiek objawów przeziębienia lub choroby, a pojawiała się nawet 3-4 razy w miesiącu.

W połowie grudnia 2018, kiedy gorączka utrzymywała się już 5 dobę rodzice postanowili pójść do gastroenterologa na wizytę (w tym czasie utrzymywała się wysoka gorączka). Od razu otrzymali skierowanie do Szpitala Klinicznego Nr 1 w Zabrzu przy ul. 3-go Maja, gdzie przeprowadzono bardzo dużo badań. W celu następnych badań oraz konsultacji skierowano nas do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. 

Kingę i jej rodziców czeka bardzo długa droga. Szpital teraz staje się ich drugim domem a pobyt w Centrum Zdrowia Dziecka jest ponad ich budżet domowy. Dlatego też prosimy o wsparcie finansowe tej wspaniałej rodziny w tym trudnym czasie leczenia Calineczki Kingi. Wszystkie pieniądze zebrane na tym portalu będą spożytkowane na środki pielęgnacyjne, witaminy, probiotyki, leki osłonowe, pampersy oraz pobyt mamy z dzieckiem.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Lucyna - awatar

  Lucyna

  03.05.19
  03.05.19

  Trzymam kciuki za Ciebie Calineczko! Bądź dzielna :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.19
  25.04.19

  Kingusiu jesteśmy z Tobą , zdrowiej nam Kochana <3

 • Hubert GROCHOWINA - awatar

  Hubert GROCHOWINA

  05.04.19
  05.04.19

  Dla Kochanej Calineczki od Hubercika. Trzymamy kciuki!

Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aleksander Szubiński - awatar
50
Aleksander Szubiński
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
kolega - awatar
100
kolega
Michal - awatar
100
Michal
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Agata - awatar
50
Agata
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij