Zbiórka Chora Calineczka Kinga - zdjęcie główne

Chora Calineczka Kinga

3 695 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Kinga, ma 2 latka. 16.07. br.  udaje się z rodzicami do Warszawy .. Centrum Zdrowia Dziecka. Proszę o wsparcie... "

Mała Calineczka Kinga urodziła się 8 czerwca 2017 roku w 34 tygodniu ciąży. Ma starszą siostrę Zuzię oraz kochających rodziców Patrycję i Grzegorza. Rodzice ciężko pracują na utrzymanie siebie i swoich pociech. Kinga od zawsze jest mieszkanką Zabrza.

We wrześniu 2018 będąc na terminowym szczepieniu w Przychodni Rodzinnej Pani Doktor stwierdziła, że Kinga jak na swój wiek waży za mało (wtedy, mając 15 miesięcy ważyła zaledwie 7 kg). W trakcie wcześniejszych wizyt lekarskich Pani Doktor pediatra uznawała, że skoro Kinga jest wcześniakiem może tyle ważyć - mówiła, że nie powinniśmy się martwić ponieważ w swoim czasie nabierze masę.

W dniu kiedy nasi podopieczni byli na szczepieniu Pani Doktor dała nam skierowanie na przeprowadzenie badań morfologicznych. W trakcie tego badania okazało się, że Kinga praktycznie nie ma żelaza w krwi. Następnie otrzymaliśmy skierowanie do lekarza gastroenterologa, gdzie przepisano od razu żelazo, które Kinga miała zażywać przez następne 3 miesiące. Kolejna wizyta miała wypaść 15 stycznia 2019. Jednak Pani gastroenterolog skierowała nas na kolejne, bardziej szczegółowe badania morfologiczne. Wyniki tych badań nie były aż tak złe by coś konkretnego podejrzewać.

W połowie listopada 2018 u Kingi zaczęły występować wysokie gorączki (od 39,5 do ponad 40 st. C.), które utrzymywały się przez kilka kolejnych dni. Wysoka temperatura występowała bez jakichkolwiek objawów przeziębienia lub choroby, a pojawiała się nawet 3-4 razy w miesiącu.

W połowie grudnia 2018, kiedy gorączka utrzymywała się już 5 dobę rodzice postanowili pójść do gastroenterologa na wizytę (w tym czasie utrzymywała się wysoka gorączka). Od razu otrzymali skierowanie do Szpitala , gdzie przeprowadzono bardzo dużo badań. W celu następnych badań oraz konsultacji skierowano nas do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. 

Kingę i jej rodziców czeka bardzo długa droga. Szpital teraz staje się ich drugim domem a pobyt w Centrum Zdrowia Dziecka jest ponad ich budżet domowy. Dlatego też prosimy o wsparcie finansowe tej wspaniałej rodziny w tym trudnym czasie leczenia  Kingi. Wszystkie pieniądze zebrane na tym portalu będą spożytkowane na środki pielęgnacyjne, witaminy, probiotyki, leki osłonowe, pampersy oraz pobyt mamy z dzieckiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  21.08.2019
  21.08.2019

  Zdrowia Calineczko!

 • Anna - awatar

  Anna

  17.08.2019
  17.08.2019

  Powodzenia kochanie! 😍😘❤️🧡💛

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.07.2019
  14.07.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Lucyna - awatar

  Lucyna

  03.05.2019
  03.05.2019

  Trzymam kciuki za Ciebie Calineczko! Bądź dzielna :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.2019
  25.04.2019

  Kingusiu jesteśmy z Tobą , zdrowiej nam Kochana <3

3 695 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Wioleta Majer - awatar
Wioleta Majer
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Asia - awatar
Asia
20
Grzes - awatar
Grzes
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia - awatar
Natalia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij