Zbiórka Chora Calineczka Kinga - miniaturka zdjęcia

Chora Calineczka Kinga

Zbiórka Chora Calineczka Kinga - zdjęcie główne

Chora Calineczka Kinga

3 695 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać teraz
 
Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Kinga, ma 2 latka. 16.07. br.  udaje się z rodzicami do Warszawy .. Centrum Zdrowia Dziecka. Proszę o wsparcie... "

Mała Calineczka Kinga urodziła się 8 czerwca 2017 roku w 34 tygodniu ciąży. Ma starszą siostrę Zuzię oraz kochających rodziców Patrycję i Grzegorza. Rodzice ciężko pracują na utrzymanie siebie i swoich pociech. Kinga od zawsze jest mieszkanką Zabrza.

We wrześniu 2018 będąc na terminowym szczepieniu w Przychodni Rodzinnej Pani Doktor stwierdziła, że Kinga jak na swój wiek waży za mało (wtedy, mając 15 miesięcy ważyła zaledwie 7 kg). W trakcie wcześniejszych wizyt lekarskich Pani Doktor pediatra uznawała, że skoro Kinga jest wcześniakiem może tyle ważyć - mówiła, że nie powinniśmy się martwić ponieważ w swoim czasie nabierze masę.

W dniu kiedy nasi podopieczni byli na szczepieniu Pani Doktor dała nam skierowanie na przeprowadzenie badań morfologicznych. W trakcie tego badania okazało się, że Kinga praktycznie nie ma żelaza w krwi. Następnie otrzymaliśmy skierowanie do lekarza gastroenterologa, gdzie przepisano od razu żelazo, które Kinga miała zażywać przez następne 3 miesiące. Kolejna wizyta miała wypaść 15 stycznia 2019. Jednak Pani gastroenterolog skierowała nas na kolejne, bardziej szczegółowe badania morfologiczne. Wyniki tych badań nie były aż tak złe by coś konkretnego podejrzewać.

W połowie listopada 2018 u Kingi zaczęły występować wysokie gorączki (od 39,5 do ponad 40 st. C.), które utrzymywały się przez kilka kolejnych dni. Wysoka temperatura występowała bez jakichkolwiek objawów przeziębienia lub choroby, a pojawiała się nawet 3-4 razy w miesiącu.

W połowie grudnia 2018, kiedy gorączka utrzymywała się już 5 dobę rodzice postanowili pójść do gastroenterologa na wizytę (w tym czasie utrzymywała się wysoka gorączka). Od razu otrzymali skierowanie do Szpitala , gdzie przeprowadzono bardzo dużo badań. W celu następnych badań oraz konsultacji skierowano nas do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. 

Kingę i jej rodziców czeka bardzo długa droga. Szpital teraz staje się ich drugim domem a pobyt w Centrum Zdrowia Dziecka jest ponad ich budżet domowy. Dlatego też prosimy o wsparcie finansowe tej wspaniałej rodziny w tym trudnym czasie leczenia  Kingi. Wszystkie pieniądze zebrane na tym portalu będą spożytkowane na środki pielęgnacyjne, witaminy, probiotyki, leki osłonowe, pampersy oraz pobyt mamy z dzieckiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  21.08.19
  21.08.19

  Zdrowia Calineczko!

 • Anna - awatar

  Anna

  17.08.19
  17.08.19

  Powodzenia kochanie! 😍😘❤️🧡💛

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.07.19
  14.07.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Lucyna - awatar

  Lucyna

  03.05.19
  03.05.19

  Trzymam kciuki za Ciebie Calineczko! Bądź dzielna :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.19
  25.04.19

  Kingusiu jesteśmy z Tobą , zdrowiej nam Kochana <3

3 695 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać teraz
 
Patrizia Wz - awatar

Patrizia Wz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Wioleta Majer - awatar
Wioleta Majer
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Asia - awatar
Asia
20
Grzes - awatar
Grzes
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia - awatar
Natalia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij