Zbiórka Operacja kręgosłupa kota - miniaturka zdjęcia

Operacja kręgosłupa kota

Zbiórka Operacja kręgosłupa kota - zdjęcie główne

Operacja kręgosłupa kota

392 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Kałuzińska - awatar

Paulina Kałuzińska

Organizator zbiórki

Kitty ma 3 lata i 7 miesięcy.

Jest w naszej rodzinie od skończonego 4 tygodnia. Mąż ją wziął od patologicznej rodziny w której była zaniedbywana. Z każdym dniem nabierała ufności i pewności siebie.

Kitka jest bardzo oddaną kotką. Jest pełna energii i zawsze wszędzie jej pełno. Lubi być w centrum uwagi i uwielbia bliskość i wygody.

W piątek 3.08.2018 miała wypadek na wskutek którego powstało złamanie kręgosłupa z przemieszczeniem na wysokości L - S oraz złamanie biodra lewej kończyny. Miała robione badania i podawane leki przez kilka dni. Byłam z nią na konsultacji u ortopedy i potrzebna jest w jak najszybszym czasie operacja kręgosłupa do póki złamanie nie zacznie się zabliźniać bo w przeciwnym razie może dojść do zakażenia narządów wewnętrznych i niestety będzie trzeba poddać ją eutanazji.

Kitty jest częścią naszej rodziny i nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być już z nami.

Ma jeszcze wiele lat życia przed sobą w gronie najbliższych, którzy ją kochają.

Bardzo potrzebuje pomocy i wsparcia na operacje aby Kitka przeżyła i mogła być szczęśliwa.

Pierwszy raz tak proszę o pomoc ale nie wiem już co mam robić, a nie chcemy jej stracić ...

dlatego bardzo prosimy Was o pomoc abyśmy mogli ją uratować. Jest to dla nas bardzo ważne i będziemy wdzięczni za każdą pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Paulina Kałuzińska - awatar

  Paulina Kałuzińska

  17.08.18
  17.08.18

  Kitka jest już po operacji kręgosłupa. Jeszcze sprawnie nie chodzi ale wymaga to trochę czasu i wizyt u weterynarza. Jest na antybiotyku i lekach przeciwbólowych. W przyszłym tygodniu idziemy na wyjęcie szwów i zobaczyć jak się goi rana po operacji. Teraz przez miesiąc musi być zamknięta w klatce żeby nie nadwyrężać kręgosłupa. Po miesiącu się okaże czy może już normalnie funkcjonować czy jeszcze nie. Trafiliśmy na bardzo wyrozumiały personel i widać, że liczy się dla nich dobro i zdrowie zwierzaka. Musimy jeszcze klinice oddać do końca września resztę kwoty za operacje. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w uzbueraniu nam brakującej kwoty. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą chęć pomocy.

  Zdjęcie aktualności 18 669

392 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Kałuzińska - awatar

Paulina Kałuzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek - awatar
Marek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
malw - awatar
malw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karina Kaźmierczak - awatar
Karina Kaźmierczak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij