Zbiórka Dla córeczki Wiki - miniaturka zdjęcia

Dla córeczki Wiki

Zbiórka Dla córeczki Wiki - zdjęcie główne

Dla córeczki Wiki

612 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Witam jesteśmy rodzicami 4 letniej dziewczynki Wiktorii Córka urodziła się z szmerami na sercu wykryto u niej, miedzy innymi (Wrodzoną niedomykalność zastawki aorty,zwężenie cieśni aorty oraz łagodne zwężenie zastawki mitralnej ) od Urodzenia jest pod stałą opieka kardiologa i neurologa. W wieku 16 miesiecy przeszła zabieg przezskórnej plastyki  balonowej koartakcji aorty cewnikiem. Drugi zabieg miała mieć  3 lipca 2019r w Zabrzu Śląskie Centrum Chorób serca ale niestety do zabiegu nie doszło ponieważ musiała  mieć usunięty kamień nazebny i musieliśmy wyleczyć jej ząbki żeby nie doszło do zaatakowania bakteriami bo każda infekcja czy wysoka gorączka to obciążenie dla serduszka niestety kolejki na fnz zdrowia są bardzo dalekie a tu liczy się czas bo kolejny zabieg mamy zaplanowany na 9 Grudnia 2019 r.. 

Dzięki waszemu wsparciu  udało nam się nazbierać na wyleczenie ząbków jesteśmy wdzięczni każdemu za okazana pomoc  i wpłacenie pieniążków do zabiegu został tylko tydzień więc będziemy wdzięczny jeszcze bardziej jak uda nam się nazbierać jeszcze na wyjazd i na bieżące wydatki. Dziękujemy w imieniu Wiktorii 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
612 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Monika - awatar
Monika
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agaa - awatar
Agaa
10
Magdalena Byczek - awatar
Magdalena Byczek
200
Magdalena Góral - awatar
Magdalena Góral
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij