Zbiórka Dla córeczki Wiki - zdjęcie główne

Dla córeczki Wiki

612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Witam jesteśmy rodzicami 4 letniej dziewczynki Wiktorii Córka urodziła się z szmerami na sercu wykryto u niej, miedzy innymi (Wrodzoną niedomykalność zastawki aorty,zwężenie cieśni aorty oraz łagodne zwężenie zastawki mitralnej ) od Urodzenia jest pod stałą opieka kardiologa i neurologa. W wieku 16 miesiecy przeszła zabieg przezskórnej plastyki  balonowej koartakcji aorty cewnikiem. Drugi zabieg miała mieć  3 lipca 2019r w Zabrzu Śląskie Centrum Chorób serca ale niestety do zabiegu nie doszło ponieważ musiała  mieć usunięty kamień nazebny i musieliśmy wyleczyć jej ząbki żeby nie doszło do zaatakowania bakteriami bo każda infekcja czy wysoka gorączka to obciążenie dla serduszka niestety kolejki na fnz zdrowia są bardzo dalekie a tu liczy się czas bo kolejny zabieg mamy zaplanowany na 9 Grudnia 2019 r.. 

Dzięki waszemu wsparciu  udało nam się nazbierać na wyleczenie ząbków jesteśmy wdzięczni każdemu za okazana pomoc  i wpłacenie pieniążków do zabiegu został tylko tydzień więc będziemy wdzięczny jeszcze bardziej jak uda nam się nazbierać jeszcze na wyjazd i na bieżące wydatki. Dziękujemy w imieniu Wiktorii 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Monika - awatar
Monika
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agaa - awatar
Agaa
10
Magdalena Byczek - awatar
Magdalena Byczek
200
Magdalena Góral - awatar
Magdalena Góral
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij