Zbiórka Dla córeczki Wiki - zdjęcie główne

Dla córeczki Wiki

612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Witam jesteśmy rodzicami 4 letniej dziewczynki Wiktorii Córka urodziła się z szmerami na sercu wykryto u niej, miedzy innymi (Wrodzoną niedomykalność zastawki aorty,zwężenie cieśni aorty oraz łagodne zwężenie zastawki mitralnej ) od Urodzenia jest pod stałą opieka kardiologa i neurologa. W wieku 16 miesiecy przeszła zabieg przezskórnej plastyki  balonowej koartakcji aorty cewnikiem. Drugi zabieg miała mieć  3 lipca 2019r w Zabrzu Śląskie Centrum Chorób serca ale niestety do zabiegu nie doszło ponieważ musiała  mieć usunięty kamień nazebny i musieliśmy wyleczyć jej ząbki żeby nie doszło do zaatakowania bakteriami bo każda infekcja czy wysoka gorączka to obciążenie dla serduszka niestety kolejki na fnz zdrowia są bardzo dalekie a tu liczy się czas bo kolejny zabieg mamy zaplanowany na 9 Grudnia 2019 r.. 

Dzięki waszemu wsparciu  udało nam się nazbierać na wyleczenie ząbków jesteśmy wdzięczni każdemu za okazana pomoc  i wpłacenie pieniążków do zabiegu został tylko tydzień więc będziemy wdzięczny jeszcze bardziej jak uda nam się nazbierać jeszcze na wyjazd i na bieżące wydatki. Dziękujemy w imieniu Wiktorii 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Byczek - awatar

Łukasz Byczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Monika - awatar
Monika
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agaa - awatar
Agaa
10
Magdalena Byczek - awatar
Magdalena Byczek
200
Magdalena Góral - awatar
Magdalena Góral
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij