Zbiórka Wsparcie dla Pani Teresy - zdjęcie główne

Wsparcie dla Pani Teresy

102 826 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 402 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
katarzyna łazowska - awatar

katarzyna łazowska

Organizator zbiórki

Potrzebne jest wsparcie dla Pani Teresy! 

Los ostatnio ją mocno doświadczył. 14 sierpnia dom Pani Teresy całkowicie spłonął, nie zostało dosłownie nic. Pani Teresa straciła wszystko, cały dorobek życia.

Niestety nie było to ostatnie złe doświadczenie. 1 października, na pewno też w następstwie wcześniejszych wydarzeń, trafiła do szpitala z udarem.

Dzisiaj czuje się już lepiej, ale nadal potrzebuje wsparcia w pokryciu kosztów rehabilitacji. Nie mówiąc o kosztach związanych z odbudową domu.

Pani Teresa to skromna osoba, która o nic nas nie prosiła, ale wiemy, że wiele osób już teraz chce jej pomóc, a kolejne dobre serca na pewno jeszcze dołączą, dlatego wspólnie organizujemy zbiórkę i bardzo prosimy o wpłaty.

Liczy się każde wsparcie. Razem pomóżmy Pani Teresie!

Agata, Aneta, Kama, Kasia, Marta - koleżanki z pracy 

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jeszcze będzie pięknie:) - awatar

  Jeszcze będzie pięknie:)

  20.12.2020
  20.12.2020

  Trzymam mocno kciuki!

 • KaCh - awatar

  KaCh

  19.12.2020
  19.12.2020

 • Karola - awatar

  Karola

  19.12.2020
  19.12.2020

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Patrycja Piasecka - awatar

  Patrycja Piasecka

  19.12.2020
  19.12.2020

  <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2020
  19.12.2020

  Dużo zdrowia i mam nadzieję, że wszystko wkrótce będzie lepiej ❤️

102 826 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 402 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
katarzyna łazowska - awatar

katarzyna łazowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 402

Ewa i Jan - awatar
Ewa i Jan
100
Piotr - awatar
Piotr
10
Mateusz Midera - awatar
Mateusz Midera
1
Joanna Kozłowska - awatar
Joanna Kozłowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Antoni Wójtowicz - awatar
Antoni Wójtowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij