Witam,jestem wlascicielką małego yorka..który choruje niestety,na padaczke i zaćmę...najbardziej zależy nam,żeby wyleczyć ja z padaczki...bardzo dziękuję za każdą pomoc.
0 zł
z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.