
Witam jestem mamą dwójki dzieci chłopca 10 lat dziewczynki 6 lat która jest chora na nf1 tak jak i ja niestety. Jesteśmy pełna rodzina bo jest z nami mąż "tata" . Mąż pracuje jako piekarz zarabia najniższa krajowa też od jakiegoś czasu choruje ma 42 lata i wydajemy pieniędzy na leki . Ja jestem na stażu zarabiam nie całe 2 tys zł . Wynajmujemy mieszkanie jak opłacimy rachunki to zostaje nam na życie wystarcza nam od 1 do 1 oszczędzając . Marzy nam się swoje małe M3 nie stać nas na własne . Jesteśmy chore z córką dużo byłoby pisać na ten temat tej choroby kto chciałby więcej wiedzieć wòjek Google powie wystywpisac NF1 dziękuję za każda wpłacona 1 zł. Pozdrawiam
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!