Zbliżenie na twarz kobiety w okrągłym kadrze.

Mieszkanie 3 pokojowe

0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jola - awatar

Jolanta Jola

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą dwójki dzieci chłopca 10 lat dziewczynki 6 lat która jest chora na nf1 tak jak i ja niestety. Jesteśmy pełna rodzina bo jest z nami mąż "tata" . Mąż pracuje jako piekarz zarabia najniższa krajowa też od jakiegoś czasu choruje ma 42 lata i wydajemy pieniędzy na leki . Ja jestem na stażu zarabiam nie całe 2 tys zł . Wynajmujemy mieszkanie jak opłacimy rachunki to zostaje nam na życie wystarcza nam od 1 do 1 oszczędzając . Marzy nam się swoje małe M3 nie stać nas na własne . Jesteśmy chore z córką dużo byłoby pisać na ten temat tej choroby kto chciałby więcej wiedzieć wòjek Google powie wystywpisac NF1 dziękuję za każda wpłacona 1 zł. Pozdrawiam 

0 zł  z 400 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jola - awatar

Jolanta Jola

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail