Zbiórka Czy Mimi znajdzie nowy dom? - zdjęcie główne

Czy Mimi znajdzie nowy dom?

1 589 zł  z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tatara - awatar

Anna Tatara

Organizator zbiórki

To jest Mimi.

Mimi ma około 16 lat. Kiedy została wykupiona od handlarza cztery miesiące temu, była wychudzona, zawszawiona i bardzo zaniedbana. Szybko okazało się, że cierpi także na alergię/RAO i dusi się w kontakcie kurzem czy sianem. Zakup Mimi nie był planowany i niestety w miejscu, gdzie teraz przebywa nie ma dla niej już dłużej miejsca, dlatego obecny właściciel chce sprzedać ją za symboliczną kwotę, która nawet nie pokrywa sumy, która została już włożona w leczenie i odpasanie klaczy - bo zależy mu przede wszystkim, żeby Mimi trafiła w dobre ręce :)
Mimi jest bardzo miłym, łagodnym koniem i przy Waszej pomocy możemy dać jej nowy dom. Prosimy Was o zrzutkę wyłącznie na zakup i przewóz klaczy oraz zaspokojenie jej najpilniejszych potrzeb (diagnostyka i leczenie, zakup ciepłej derki żeby klacz nie traciła cennej energii na ogrzanie się). Wszelkie pozostałe koszty dalszego utrzymania, zaopatrzenia i leczenia klaczy bierzemy na siebie. Sami wiecie, że daliśmy już wielu koniom (i innym zwierzakom ;)) dom i szansę na zdrowie i nowe, lepsze życie, a z Waszą pomocą Mimi może dołączyć do tego grona :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 589 zł  z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tatara - awatar

Anna Tatara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tosia i Ula - awatar
Tosia i Ula
100
Natalia Wojtas - awatar
Natalia Wojtas
50
Zosia - awatar
Zosia
50
Karol Guzik - Hubertus 2019 - awatar
Karol Guzik - Hubertus 2019
50
Karolina - awatar
Karolina
20
Agnieszka Krok - awatar
Agnieszka Krok
50
Daria - awatar
Daria
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Dąbrowska - awatar
Agnieszka Dąbrowska
18

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij