Zbiórka Czy Mimi znajdzie nowy dom? - miniaturka zdjęcia

Czy Mimi znajdzie nowy dom?

Zbiórka Czy Mimi znajdzie nowy dom? - zdjęcie główne

Czy Mimi znajdzie nowy dom?

1 589 zł z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Tatara - awatar

Anna Tatara

Organizator zbiórki

To jest Mimi.

Mimi ma około 16 lat. Kiedy została wykupiona od handlarza cztery miesiące temu, była wychudzona, zawszawiona i bardzo zaniedbana. Szybko okazało się, że cierpi także na alergię/RAO i dusi się w kontakcie kurzem czy sianem. Zakup Mimi nie był planowany i niestety w miejscu, gdzie teraz przebywa nie ma dla niej już dłużej miejsca, dlatego obecny właściciel chce sprzedać ją za symboliczną kwotę, która nawet nie pokrywa sumy, która została już włożona w leczenie i odpasanie klaczy - bo zależy mu przede wszystkim, żeby Mimi trafiła w dobre ręce :)
Mimi jest bardzo miłym, łagodnym koniem i przy Waszej pomocy możemy dać jej nowy dom. Prosimy Was o zrzutkę wyłącznie na zakup i przewóz klaczy oraz zaspokojenie jej najpilniejszych potrzeb (diagnostyka i leczenie, zakup ciepłej derki żeby klacz nie traciła cennej energii na ogrzanie się). Wszelkie pozostałe koszty dalszego utrzymania, zaopatrzenia i leczenia klaczy bierzemy na siebie. Sami wiecie, że daliśmy już wielu koniom (i innym zwierzakom ;)) dom i szansę na zdrowie i nowe, lepsze życie, a z Waszą pomocą Mimi może dołączyć do tego grona :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 589 zł z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Tatara - awatar

Anna Tatara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tosia i Ula - awatar
Tosia i Ula
100
Natalia Wojtas - awatar
Natalia Wojtas
50
Zosia - awatar
Zosia
50
Karol Guzik - Hubertus 2019 - awatar
Karol Guzik - Hubertus 2019
50
Karolina - awatar
Karolina
20
Agnieszka Krok - awatar
Agnieszka Krok
50
Daria - awatar
Daria
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Dąbrowska - awatar
Agnieszka Dąbrowska
18

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij