Zbiórka Klarens Mój Bohater - zdjęcie główne

Klarens Mój Bohater

520 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Glińska - awatar

Monika Glińska

Organizator zbiórki

Klarens ... Mój Mały Wielki Bohater.

Klarens - ofiara wnyków, ofiara człowieka, symbol cierpienia, symbol walki, cierpliwości i zaufania do ludzi pomimo wszystko.

12 kwietnia 2018 (w ostatniej chwili) udało mi się zabrać go do lecznicy gdzie zostały wyjęte kawałki drutu z głębokich ran w pachwinie. Klarens był przerżnięty dookoła podbrzusza, a w obu pachwinach miał rany głębokie aż do tkanki mięśniowej i bardzo zainfekowane.

Walka o niego zdawała się być wygrana, rany goiły się do pewnego momentu rewelacyjnie i nagle ich stan zaczął się pogarszać. Wykorzystano wszelkie możliwości, wszelkie medykamenty w zastrzykach, proszku, płynie, maści, rany także zszyto (niestety wszystko się rozeszło).

Pojawiła się szansa na zabranie kocurka do mieszkania, żeby mógł dużo chodzić i swobodnie zmieniać pozycje i wietrzyć rany.

W przeddzień zabrania Klarensa  stan jego nagle się załamał. Wykonano badania, morfologia była zadowalająca, jedynie wątroba wymagała wsparcia (zostały podane leki). Niestety testy na białaczkę potwierdziły jej obecność,a  przebieg choroby była tak agresywny, że kocurek z dnia na dzień gasł. W ciągu kilku dni podawano kolejne leki, kroplówki, ale nic nie pomagało.

Klarens przestał przełykać, nie podnosił się, załatwiał pod siebie. 

Stan zapalny po wnykach, rozległość ran, osłabienie przez wiele dni uruchomiły białaczkę, która mogła się nigdy nie uaktywnić. Klarensa nie ma z nami - w dniu 04.08.2018 po niemal 4 miesiącach walki straciliśmy Go.

Walka trwa -  Ekopatrol oraz Policja z Radomia została zaangażowana do działania. Trzymam mocno kciuki za ich pracę i serca do zwierząt.

Wszelkie wiadomości zamieszczę po otrzymaniu oficjalnych protokołów od obu służb.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Glińska - awatar

  Monika Glińska

  13.09.2018
  13.09.2018

  Chciałam podziękować za każdy rodzaj pomocy dla Klarensa podczas jego leczenia i walki o jego zdrowie i życie. Zamykam ten dramatyczny dla mnie rozdział.
  Służby mundurowe działają na terenie wskazanym przeze mnie. Ekopatrolu w Radomiu znalazł i zabezpieczył już żywołapkę oraz wnyki, a swoje działania będzie kontynuował.
  Policja także rozpoczęła śledztwo ws znęcania się nad Zwierzętami że szczególnym okrucieństwem.
  Nie wiem czy coś jeszcze mogłam zrobić, ale robię co mogę żeby cierpienia i śmierć Klarensa nie pozostały bez echa.
  Dziękuję raz jeszcze, a Ty Mój Bohaterze biegaj szczęśliwy za Tęczowm Mostem 💗💗💗💗💗

  Zdjęcie aktualizacji 19 601

520 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Glińska - awatar

Monika Glińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Zet - awatar
Ania Zet
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij