Zbiórka Klatki ratujące życie. - miniaturka zdjęcia

Klatki ratujące życie.

Zbiórka Klatki ratujące życie. - zdjęcie główne

Klatki ratujące życie.

230 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

To nie będzie wzruszająca zbiórka.
Pewnie nie wzbudzi wielkiego zainteresowania, bo przecież każdy woli wesprzeć pilną operację, rehabilitację, leki, a nie zakup klatek kennelowych... Jednak to klatki, które ratują właśnie życie :)

Obecnie  w naszej fundacji jest około 80 psów i kotów. Całym tym towarzystwem zajmuje się kilka osób. Wozimy je w prywatnych samochodach, a te w ciężkim stanie, które wymagają całodobowej opieki niejednokrotnie zamiast w hotelach lądują w naszych domach lub zaufanych domach tymczasowych - gdzie dochodzą do siebie.


Aby zapewnić im możliwość rekonwalescencji i bezpiecznego transportu niezbędne są kennele. Kupiliśmy ich już całkiem sporo, ale ciągle jest ich zbyt mało - bo to któryś został w adopcji, inny został zdemolowany przez psiego łobuza. 


I choć klatki są nam niezbędne to przy tylu zwierzakach ciężko wygospodarować na nie fundusze...
Dlatego po raz kolejny prosimy Państwa o wsparcie - może to nie jest cel, który chwyta za serca jednak jest to cel niezbędny - byśmy mogli działać i dalej pomagać.


Dziękujemy.
A na zdjęciach obecni i byli podopieczni Fundacji - Miecio, Mario, Dunaj i Ygritte.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
230 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Ada Smętek - awatar
Ada Smętek
50
Mariusz - awatar
Mariusz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij