Zbiórka Stawiamy Klaudię na nogi!!! - zdjęcie główne

Stawiamy Klaudię na nogi!!!

52 213 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 816 osób
Emilia Nowak - awatar

Emilia Nowak

Organizator zbiórki

To był luty 2017 roku gdy nagła choroba zmieniła życie 10 letniej Klaudii, mojej bratanicy. Kilka pierwszych dni w szpitalu i 2 tyg. w śpiączce farmakologicznej w oczekiwaniu na potwierdzenie wyników badań.

Ta choroba to Zespół Guillaina-Barrégo, niespodziewanie w ciągu 3 tyg. z roześmianej dziewczynki zrobiła w całości sparaliżowaną, przykutą do łózka chudzinę nie potrafiącą nawet samodzielnie oddychać. Choroba ma wiele odmian tu ukazała się w jednej z ostrzejszych form. Najważniejsze są pierwsze chwile, bez szybkiego rozpoznania choroba postępuje coraz szybciej zbierając większe żniwo.

Klaudia od lutego 2017 znajduje się w szpitalu. Pierwsze miesiące spędziła pod respiratorem oraz miała wykonaną tracheotomię. W tym czasie dzięki niesamowitej woli i wytrwałości zrobiła ogromne postępy, jednak nadal daleko od ideału.

Podobno najważniejsze to wierzyć w to ze się uda. 

 Klaudia wykonuje kolejne kroki w kierunku zdrowia, które mamy nadzieję w końcu nastąpi zaczęła już samodzielnie oddychać, powoli odzyskuje sprawność w rączkach i nóżkach ale droga do pełnej sprawności jeszcze daleka.

A nas cieszy każdy kolejny mały krok ku zdrowiu.

Wszyscy starają się i pomagają z całych sił. Jeśli wszystko przebiegnie bez zakłóceń do końca roku Klaudia nie będzie wymagała hospitalizacji wszyscy łącznie z nią czekamy na ten moment, przygotowujemy dom aby był dla niej przystosowany. 

 

Nie chcemy aby finanse były przeszkodą w drodze Klaudii do pełnego zdrowia. Chcemy zapewnić jej maksimum możliwości powrotu do normalnego życia. Niestety długa rehabilitacja wiąże się z kosztami wykraczającymi ponadprzeciętną pensję.

Razem z rodzicami Klaudii prosimy o wsparcie, ponieważ Klaudię czeka przynajmniej 2 letnia rehabilitacja, która w tym przypadku ma szansę się powieść przy 100% zaangażowaniu.

Klaudia ma również do nadrobienia miesiące nauki spędzone w szpitalu pomimo , że tam też odbywała się nauka jednak nie obejdzie się bez korepetycji.

Pieniędzy potrzeba przede wszystkim na: 

Rehabilitacja w tym masaże, Turnusy rehabilitacyjne, Sprzęt do rehabilitacji, Łóżko specjalistyczne, Wózek inwalidzki, korepetycje.

Rokowania są dobre. Pozostaje wierzyć i być cierpliwym.

Wszyscy razem z Klaudią z góry dziękujemy za wsparcie!Trzymajcie kciuki!

Emilia Nowak– ciocia Klaudusi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • AKCJA KALENDARZ - awatar

  AKCJA KALENDARZ

  02.02.2018
  02.02.2018

  Klaudia, cały czas jesteśmy z Tobą :)

 • Tomasz Karwat - awatar

  Tomasz Karwat

  16.12.2017
  16.12.2017

  będzie dobrze!

 • Marta - awatar

  Marta

  14.12.2017
  14.12.2017

  Dużo zdrówka!!!

 • Natalia Sz - awatar

  Natalia Sz

  12.12.2017
  12.12.2017

  Książki

 • KK - książka 2 - awatar

  KK - książka 2

  12.12.2017
  12.12.2017

  :)

52 213 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 816 osób
Emilia Nowak - awatar

Emilia Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 816

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał Szymczak - awatar
Rafał Szymczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marlena Wojtak - awatar
Marlena Wojtak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij