Zbiórka Stawiamy Klaudię na nogi!!! - miniaturka zdjęcia

Stawiamy Klaudię na nogi!!!

Zbiórka Stawiamy Klaudię na nogi!!! - zdjęcie główne

Stawiamy Klaudię na nogi!!!

51 940 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 808 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Nowak - awatar

Emilia Nowak

Organizator zbiórki

To był luty 2017 roku gdy nagła choroba zmieniła życie 10 letniej Klaudii, mojej bratanicy. Kilka pierwszych dni w szpitalu i 2 tyg. w śpiączce farmakologicznej w oczekiwaniu na potwierdzenie wyników badań.

Ta choroba to Zespół Guillaina-Barrégo, niespodziewanie w ciągu 3 tyg. z roześmianej dziewczynki zrobiła w całości sparaliżowaną, przykutą do łózka chudzinę nie potrafiącą nawet samodzielnie oddychać. Choroba ma wiele odmian tu ukazała się w jednej z ostrzejszych form. Najważniejsze są pierwsze chwile, bez szybkiego rozpoznania choroba postępuje coraz szybciej zbierając większe żniwo.

Klaudia od lutego 2017 znajduje się w szpitalu. Pierwsze miesiące spędziła pod respiratorem oraz miała wykonaną tracheotomię. W tym czasie dzięki niesamowitej woli i wytrwałości zrobiła ogromne postępy, jednak nadal daleko od ideału.

Podobno najważniejsze to wierzyć w to ze się uda. 

 Klaudia wykonuje kolejne kroki w kierunku zdrowia, które mamy nadzieję w końcu nastąpi zaczęła już samodzielnie oddychać, powoli odzyskuje sprawność w rączkach i nóżkach ale droga do pełnej sprawności jeszcze daleka.

A nas cieszy każdy kolejny mały krok ku zdrowiu.

Wszyscy starają się i pomagają z całych sił. Jeśli wszystko przebiegnie bez zakłóceń do końca roku Klaudia nie będzie wymagała hospitalizacji wszyscy łącznie z nią czekamy na ten moment, przygotowujemy dom aby był dla niej przystosowany. 

 

Nie chcemy aby finanse były przeszkodą w drodze Klaudii do pełnego zdrowia. Chcemy zapewnić jej maksimum możliwości powrotu do normalnego życia. Niestety długa rehabilitacja wiąże się z kosztami wykraczającymi ponadprzeciętną pensję.

Razem z rodzicami Klaudii prosimy o wsparcie, ponieważ Klaudię czeka przynajmniej 2 letnia rehabilitacja, która w tym przypadku ma szansę się powieść przy 100% zaangażowaniu.

Klaudia ma również do nadrobienia miesiące nauki spędzone w szpitalu pomimo , że tam też odbywała się nauka jednak nie obejdzie się bez korepetycji.

Pieniędzy potrzeba przede wszystkim na: 

Rehabilitacja w tym masaże, Turnusy rehabilitacyjne, Sprzęt do rehabilitacji, Łóżko specjalistyczne, Wózek inwalidzki, korepetycje.

Rokowania są dobre. Pozostaje wierzyć i być cierpliwym.

Wszyscy razem z Klaudią z góry dziękujemy za wsparcie!Trzymajcie kciuki!

Emilia Nowak– ciocia Klaudusi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • AKCJA KALENDARZ - awatar

  AKCJA KALENDARZ

  02.02.18
  02.02.18

  Klaudia, cały czas jesteśmy z Tobą :)

 • Tomasz Karwat - awatar

  Tomasz Karwat

  16.12.17
  16.12.17

  będzie dobrze!

 • Marta - awatar

  Marta

  14.12.17
  14.12.17

  Dużo zdrówka!!!

 • Natalia Sz - awatar

  Natalia Sz

  12.12.17
  12.12.17

  Książki

 • KK - książka 2 - awatar

  KK - książka 2

  12.12.17
  12.12.17

  :)

51 940 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 808 osób
Wpłać teraz
 
Emilia Nowak - awatar

Emilia Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 808

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Stachulec - awatar
Joanna Stachulec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij