Zbiórka Pomoc dzikim zwierzętom:bociany - miniaturka zdjęcia

Pomoc dzikim zwierzętom:bociany Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc dzikim zwierzętom:bociany

12 043 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Klekusiowo powstał po to, aby ratować zdrowie i życie dziko żyjących zwierząt. Naszym głównym celem jest działanie na rzecz właściwego i humanitarnego obchodzenia się z dziko żyjącymi zwierzętami oraz zapewnienie im niezbędnych warunków bytowania. 

W naszym Ośrodku przebywają zwierzęta po różnych zdarzeniach losowych - po wypadkach, porzucone przez matkę (lub od niej zabrane), niepełnosprawne. Są to m. in. bociany, sarny, żurawie, jeże, łabędzie, kaczki, myszołowy, sowy, zajączki, i wiele innych... Zwierzęta po długotrwałej rekonwalescencji przywracane są do środowiska naturalnego lub pozostają z nami na stałe. 

W ośrodku na dzień 06.02.2022 przebywa aż 196 zwierząt!  Każde z nich wymaga szczególnej opieki - odpowiedniego pokarmu oraz leków.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na cele działalności Ośrodka, tj. zapewnienie zwierzętom pokarmu (ryb, podrobów, owadów ...),  opieki i zabiegów weterynaryjnych. 

Obecnie sytuacja finansowa Ośrodka jest tragiczna. Niestety nie wspierają nas żadne instytucje państwowe, ani samorządowe. WALKA O PRZETRWANIE - to nasze aktualne motto. Prosimy - pomóżcie nam w tej walce !!! Nie chcemy aby sytuacja finansowa zmusiła nas do zawieszenia lub zamknięcia działalności. Chcemy nadal czynić dobro! 

Każda wpłacona złotówka to szansa dla zwierząt - na ich dobry byt. 

1% podatku - KRS 0000681883

Zapraszamy na naszą stronę internetową:  www.klekusiowo.pl 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elka - awatar

  Elka

  15.07.2018
  15.07.2018

  To wspaniałe co robicie- pozdrowienia dla Pana Gospodarza i całej rodziny oraz podopiecznych. Elka.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2018
  12.06.2018

  Powodzenia!

 • Beata - awatar

  Beata

  04.12.2017
  04.12.2017

  Jestem zauroczona Klekusiowem - zarówno formą pomocy jak i wielkim sercem okazywanym podopiecznym , życzę wytrwałości i serdecznie pozdrawiam

 • Krystyna Nawrocka - awatar

  Krystyna Nawrocka

  03.10.2017
  03.10.2017

  Wizyty w Gnieżdzie Klekusia pomogły przetrwać mi trudny czas choroby. Życzę Boćkom, aby szczęśliwie powróciły do nas na wiosnę.

 • Bożena - awatar

  Bożena

  13.09.2017
  13.09.2017

  Jesteście wspaniali i podziwiam to co robicie, bo niewiele jest osób którzy pochylą się nad takimi istotkami i tyle dobrego dla nich zrobią :) Pozdrawiam całą ekipę

12 043 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
A. Żuraw - awatar
A. Żuraw
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika - awatar
Weronika
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Liceum Oxpress - awatar
Liceum Oxpress
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij