Zbiórka Prawo Jazdy dla Kasi - zdjęcie główne

Prawo Jazdy dla Kasi

0 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kujawska - awatar

Kasia Kujawska

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Kasia i od dłuuuuugiego czasu marzę żeby iść na kurs prawa jazdy. Niestety wysoki koszt kursu sprawia,że jest on poza moim zasięgiem. Jestem pracującą mamą,która sama wychowuje syna i niestety wypłaty wystarcza tylko na bieżące opłaty i podstawowe zakupy.Można powiedzieć ,że człowiek wychodzi na zero pod koniec miesiąca,a niekiedy i na minusie jeśli wyskoczą jakieś nieprzewidziane wydatki (choroba dziecka czy dodatkowe opłaty w przedszkolu np. wycieczka syna itp.)Niestety na pomoc rządu w postaci +500 też nie mogę liczyć ,bo przekraczam kryterium (niedużo ale przekraczam) które by mnie kwalifikowało do tej pomocy .Prawo Jazdy jest moim marzeniem,a równocześnie takim szczytem nie  do zdobycia na zasadzie chciałabym,a boję się.Zdobycie prawa jazdy ,a w przyszłości może kupienie małego samochodu pozwoliłoby rozwinąć skrzydła,uniezależnić się od transportu miejskiego. Tyle ciekawych rzeczy ,imprez dla dzieci itp. dzieje się w koło ,a ja niestety mogę wybierać tylko takie gdzie mogę dojść na piechotę albo dojechać autobusem czy tramwajem.Tyle miejsc do zwiedzenia niestety poza moim i syna zasięgiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kujawska - awatar

Kasia Kujawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij