Zbiórka Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz - zdjęcie główne

Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz

100 zł  z 40 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowalska - awatar

Dorota Kowalska

Organizator zbiórki


Witam Was Kochani! 

Skoro to czytacie ,to znaczy,że tak samo jak ja kochacie zwierzaki. 

Jestem Prezesem Organizacji Pozarządowej " Green Cone" Wildlife Rescue and Rehabilitation.

Moje wykształcenie i zdobyte doświadczenie za granica popchnęło mnie do tego,że za namową Przyjaciół chciałabym-aby w naszym kraju powstała :

1. Największa w Polsce a druga w Europie Klinika dla Dzikich  Zwierząt (wyposażona w tomografy, rezonans itd)

( z dodatkowym budynkiem dla Zwierząt Domowych oraz  Koni )

2. Ośrodek dla Dzikich Zwierząt ( rehabilitacja chronionych i nie tylko zwierząt po wypadkach komunikacyjnych, urazach na skutek okrucieństw ludzi, kłusowniczych działań-czyli to co robimy obecnie)

3. Azyl- miejsce dla zwierząt, które nie mogą wrócić do natury jednak są w stanie żyć przy pomocy człowieka

4. Wydział Weterynarii wraz z praktykami ze specjalizacją : dzikie zwierzęta ( zatrudnimy specjalistów z 7 krajów)

5. Budynek Reintrodukcji  i Restytucji głuszca i cietrzewia

6. Do tego cała infrastruktura niezbędna; akademik studencki, stołówka .

Mamy pełne poparcie Lasów Państwowych , Ministerstwa i Samorządów.

Prowadzimy szeroką edukację ekologiczną na terenie całego kraju.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Kowalska - awatar

  Dorota Kowalska

  05.06.2019
  05.06.2019

  Tak wiele zwierząt doświadcza coraz częściej okrucieństwa ze strony ludzi. Często umierają w bólu i ciszy... Niejednokrotnie bez udzielonej pomocy. Potrącone zwierzaki na drogach konają czasem kilka dni...nikt ich nie zauważa... Chronionych gatunków też coraz mniej,niszczymy ich środowisko. Stwórzmy Im miejsce,gdzie będą miały szanse na ukojenie bólu, wyzdrowienie i dajmy im szansę powrotu do natury. Jesteśmy to winni.

  Zdjęcie aktualizacji 32 391

100 zł  z 40 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowalska - awatar

Dorota Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Dorotka Adam - awatar
Dorotka Adam
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij