Zbiórka Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz - miniaturka zdjęcia

Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz - zdjęcie główne

Klinika,Ośrodek, Azyl dla zwierz

150 zł  z 40 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowalska - awatar

Dorota Kowalska

Organizator zbiórki


Witam Was Kochani! 

Skoro to czytacie ,to znaczy,że tak samo jak ja kochacie zwierzaki. 

Jestem Prezesem Organizacji Pozarządowej " Green Cone" Wildlife Rescue and Rehabilitation.

Moje wykształcenie i zdobyte doświadczenie za granica popchnęło mnie do tego,że za namową Przyjaciół chciałabym-aby w naszym kraju powstała :

1. Największa w Polsce a druga w Europie Klinika dla Dzikich  Zwierząt (wyposażona w tomografy, rezonans itd)

( z dodatkowym budynkiem dla Zwierząt Domowych oraz  Koni )

2. Ośrodek dla Dzikich Zwierząt ( rehabilitacja chronionych i nie tylko zwierząt po wypadkach komunikacyjnych, urazach na skutek okrucieństw ludzi, kłusowniczych działań-czyli to co robimy obecnie)

3. Azyl- miejsce dla zwierząt, które nie mogą wrócić do natury jednak są w stanie żyć przy pomocy człowieka

4. Wydział Weterynarii wraz z praktykami ze specjalizacją : dzikie zwierzęta ( zatrudnimy specjalistów z 7 krajów)

5. Budynek Reintrodukcji  i Restytucji głuszca i cietrzewia

6. Do tego cała infrastruktura niezbędna; akademik studencki, stołówka .

Mamy pełne poparcie Lasów Państwowych , Ministerstwa i Samorządów.

Prowadzimy szeroką edukację ekologiczną na terenie całego kraju.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Kowalska - awatar

  Dorota Kowalska

  05.06.2019
  05.06.2019

  Tak wiele zwierząt doświadcza coraz częściej okrucieństwa ze strony ludzi. Często umierają w bólu i ciszy... Niejednokrotnie bez udzielonej pomocy. Potrącone zwierzaki na drogach konają czasem kilka dni...nikt ich nie zauważa... Chronionych gatunków też coraz mniej,niszczymy ich środowisko. Stwórzmy Im miejsce,gdzie będą miały szanse na ukojenie bólu, wyzdrowienie i dajmy im szansę powrotu do natury. Jesteśmy to winni.

  Zdjęcie aktualizacji 32 391

150 zł  z 40 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowalska - awatar

Dorota Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorotka Adam - awatar
Dorotka Adam
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij