Zbiórka Klub nocny w Czarnkowie! - miniaturka zdjęcia

Klub nocny w Czarnkowie!

Klub nocny w Czarnkowie!

87 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Grabczak - awatar

Grzegorz Grabczak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Nazywam się Grabczak Grzegorz i zdecydowałem się na zorganizowanie zbiórki na otworzenie wielkiego klubu nocnego w naszej rodzinnej miejscowości Czarnków.  Jako że wielu z nas kocha muzykę elektroniczną i tak naprawdę co weekend głowi się nad tym gdzie może spędzić udany weekend, postanowiłem zorganizować zbiórkę, aby otworzyć taki klub u nas, abyście nie musieli tracić pieniędzy i czasu na dojazdy do klubów, które tak naprawdę oddalone są od was o wiele kilometrów.  

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na otwarcie takiego klubu, o którym Polska jeszcze nie słyszała. 

Bardzo proszę was chociażby o małe wpłaty. Grosz do grosza, a będzie... wielki klub z nowymi miejscami pracy, z najlepszymi dJami, świetnymi laserami i co najważniejsze niezapomnianą i wyjątkową atmosferą!


Każdy dobroczyńca otrzyma darmowe wejście oraz wypis na ścianie zasłużonych w nowo otwartym klubie. 

Cześć pieniędzy na otwarcie przeznaczę z własnych środków.  Do dzieła  :)! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.19
  16.03.19

  Poszło:d

  • Grzegorz Grabczak - awatar

   Grzegorz Grabczak - Organizator zbiórki

   17.03.19
   17.03.19

   Małymi kroczkami do celu! Dziękuję! :)

 • ChrumPL - awatar

  ChrumPL

  14.03.19
  14.03.19

  Poszło 😎😎😎

  • Grzegorz Grabczak - awatar

   Grzegorz Grabczak - Organizator zbiórki

   14.03.19
   14.03.19

   Wielkie dzięki! Zrealizujmy to!

87 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Grabczak - awatar

Grzegorz Grabczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał S. - awatar
Michał S.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jeziorko - awatar
Jeziorko
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonim - awatar
Anonim
20
Kamil Bierbasz - awatar
Kamil Bierbasz
1
Gggaaa - awatar
Gggaaa
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij