Klubokawiarnia artystyczna w ZG

1 360 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Goc - awatar

Kuba Goc

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem Kuba, młody i ambitny mieszkaniec Zielonej Góry.

Jestem aktywny społecznie, udzielam się w harcerstwie, od 4 lat jestem drużynowym grupy około 15 osób w wieku 16 - 25 lat. Trzy lata temu odkryłem w sobie aktora, wręcz komedianta. Występuje na scenie w komedii improwizowanej, w skrócie IMPRO. Dzięki temu poznałem kulturę od środka i sam wiem, jak to jest być artystą. Zaangażowałem się również w politykę, a dokładniej, jestem aktywistą z ramienia Młodej Lewicy. Promuję działania społeczne oraz chętnie w nich uczestniczę:

- zbiórka dla chorej Ani -> drzwi otwarte CafeNoir dla Ani

- Sprzątanie Zielonej Góry z Młodą Lewicą

- Odmalowywanie kamienic z pogromcami bazgrołów

- Integracja oraz pomoc zielonogórskim stowarzyszeniom i fundacjom w CafeNoir

- Wsparcie lokalnych przedsiębiorców poprzez sklep lokalności w CafeNoir

Kocham moje miasto, nie jest ani za duże, ani za małe. Jest tu uniwersytet, galeria, palmiarnia, oraz kilka bardzo sympatycznych miejsc. Jednak moim zdaniem brakuje tutaj popularnego miejsca kultury dostępnego dla wszystkich. Miejsce kierujemy przede wszystkim dla artystów oraz ludzi kultury. Dlatego tworzymy miejsce, w którym każdy może wyrazić siebie, swoje emocje, uczucia oraz sztukę. 

Chciałbym założyć Klubokawiarnie w stylu Noir w samym centrum Zielonej Góry. 

Założeniem projektu jest stworzenie klimatycznego miejsca w stylu noir, z dwiema profesjonalnymi scenami. Będzie to miejsce otwarte dla kultury! Każdy artysta, piosenkarz, kabareciarz, stand-uper, malarz, będzie mógł znaleźć miejsce do rozwoju oraz występu. Publika będzie mogła się rozkoszować przepyszną kawą podczas imprez kulturalnych.

50 tysięcy nie wystarczy do wystartowania projektu, ale na pewno pomoże! 

Oprócz zbiórki na pomagam.pl, projekt jest finansowany ze środków własnych, dotacji z funduszów europejskich oraz wsparcia sponsorów.


Pieniądze zebrane podczas zbiórki wykorzystane będą do:

- odświeżenia lokalu, odmalowanie ścian, wycyklinowanie podłóg

- wymiany oraz wstawienia instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej

- artystycznych malunków

- przygotowanie do otwarcia lokalu gastronomicznego


Będę wdzięczny za każdą formę pomocy, finansową, marketingową, pomysłową!

Dla darczyńców przygotowane będą bony i zniżki na kawę, czekoladę i ciasta!

Zachęcam wszystkich do wsparcia projektu!

Wszyscy wspólnie budujemy nasze małe ojczyzny!

Wspieraj kulturę w województwie Lubuskim oraz w Zielonej Górze!

Otwarcie kawiarni planowane jest na sierpień 2021 roku!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kuba Goc - awatar

  Kuba Goc

  07.12.20
  07.12.20

  Działamy! Nie zwalniamy tempa, Mamy projekt logo naszej klubokawiarni! Bądźcie z nami na bieżąco, a na pewno się nie zawiedziecie. Zmieniony został nieco opis, tak by był bardziej czytelniejszy, zachęcamy do przeczytania! :)

  Zdjęcie aktualizacji 59 450

Komentarze


 • Hubert Fidali - awatar

  Hubert Fidali

  27.01.21
  27.01.21

  Polecam tego użytkownika

 • Olka - awatar

  Olka

  03.12.20
  03.12.20

  Pamiętaj, ekspress na dwa stanowiska 🥰

1 360 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kuba Goc - awatar

Kuba Goc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
20
Instytut Równości - awatar
Instytut Równości
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julka - awatar
Julka
10
Hubert Fidali - awatar
Hubert Fidali
3
Hubert Fidali - awatar
Hubert Fidali
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij